شرکت گسترده در انتخابات یک وظیفه دینی و ملی است

شرکت گسترده در انتخابات یک وظیفه دینی و ملی است

به گزارش سراج24، آیت الله هاشم نیازی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا پیامی را صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم» (سوره رعد / ۱۱)

«خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!»

عوامل فلاح و سعادت و رستگاری و پیشرفت و رفاه و آبادانی و نیز عوامل مؤثر در انحراف و سختی و پس رفت هر قوم و ملتی، بر اساس اراده و تصمیم و نوع انتخاب آن ملت رقم می‌خورد.

بنابراین شرکت گسترده و حضور جدی مردم در پای صندوق‌های رأی و انتخاب افرادی صالح و متقی و عالم و متخصص و شجاع و جسور و انقلابی و خوش سابقه و خوشنام و ضد فساد و به طور خلاصه رأی دادن به افراد اصلح برای ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، وظیفه دینی و قرآنی و ملی است، زیرا سرنوشت ملت و مملکت برای حداقل چهار سال آینده، در امور کلان بین المللی و منطقه‌ای و استانی گرفته تا حتی رفع مشکلات کوچه پس کوچه‌های شهرها و روستاها، همگی وابسته است به حضور گسترده و نوع انتخاب شما مردم عزیز و آگاه، در انتخابات ۲۸ خرداد.

بر همین اساس است که رهبر فرزانه انقلاب و مراجع معظم تقلید و علمای اعلام و همه‌ی دلسوزان نظام و مردم، همگی حضور در انتخابات را فریضه‌ای دینی و وظیفه ملی برای تک‌تک آحاد مردم می‌دانند.

در پایان بار دیگر از عموم امت حزب‌الله و به خصوص مردم شریف و ولایت مدار لرستان متواضعانه می‌خواهم تا با حضور پر شور در انتخابات سرنوشت ساز پیش رو شرکت نمایند و توجه داشته باشند که اقتدار کشور و تشکیل دولتی مردمی و قوی در گرو پشتوانه مردم است.

همانگونه که امام راحل در نطق تاریخی اش اعلام فرمودند که همه اقتدار و عظمت از پشتیبانی شما مردم عزیز است. امامی که با یک امضای او و یک پیام او معادله‌های سیاسی منطقه و جهان بهم می‌خورد اما در همان نطق تاریخی اش فرمودند که همه اقتدار و عظمت از پشتیبانی شما مردم عزیز است.

امیدوارم در روز جمعه بیست و هشتم خرداد ۱۴۰۰ یک بار دیگر با حضور بر صندوق‌های رأی و انتخابی اصلح دین خود را در قبال اسلام و نظام ادا نمائیم.

«ذٰلِکَ بِأَنَّ اللَّهَ لَم یَکُ مُغَیِّرًا نِعمَةً أَنعَمَها عَلیٰ قَومٍ حَتّیٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم» (انفال /۵۳) «این، بخاطر آن است که خداوند، هیچ نعمتی را که به گروهی داده، تغییر نمی‌دهد؛ جز آنکه آنها خودشان را تغییر دهند»

اخبار مرتبط

آب‌رسانی به ۱۲۵ روستای لرستان توسط سازمان بسیج سازندگی

راهبردهای دشمنان در مقابل ایران شکست خورده است

حضور پرشور و شکوهمند دانش آموزان عزیز دورودی در راهپیمایی 13 آبان

0 نظر

ارسال نظر

capcha