انتخابات جلوه‌ای از مکتب شهید سلیمانی است

 انتخابات جلوه‌ای از مکتب شهید سلیمانی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و علی زینی وند استاندار کرمان در آستانه انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ پیام مشترکی صادر کردند.

متن این پیام به شرخ ذیل است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم

نظام جمهوری اسلامی، میراث گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، ثمره جانفشانی شهدای والامقام، فداکاری ایثارگران و مبارزه تاریخی ملت ایران علیه ظلم و استبداد است که مردم سالاری دینی را برخاسته از استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت بنیان نهاد.

کشورمان در مسیر حرکت تاریخی به سمت تحقق اهداف و آرمانهای خود و در گام دوم انقلاب اسلامی، تحت رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در آستانه انتخابات سرنوشت ساز و حساس ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار دارد و حضور پرشور در انتخابات، تضمین کننده عزت و اقتدار کشورمان در سطح داخلی و بین المللی است.

انتخابات در استان کرمان، پایتخت مقاومت، از اهمیتی صدچندان برخوردار است.

شرکت در انتخابات علاوه بر مشارکت در تعیین سرنوشت، تجدید میثاق با آرمانهای شهدای گرانقدر، به ویژه سردار دل‌ها انتخابات جلوه‌ای از مکتب شهید سلیمانی است.

این‌جانبان از مردم شریف و بصیر استان کرمان دعوت می‌نمائیم تا با حضور پرشور در کنار یکدیگر در شعب اخذ رأی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ بار دیگر حماسه‌ای ماندگار که مایه عزت ایران اسلامی است خلق گردد.

ان شاءالله با وحدت کلمه و مشارکت مسئولانه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گام‌های محکمی در راستای گام دوم انقلاب اسلامی و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشته شود.»

اخبار مرتبط

تکمیل ورزشگاه دهکده المپیک کرمانشاه نیازمند ۴۵ میلیارد اعتبار است

یک محکوم به قصاص در رفسنجان پس از ۷ سال بخشیده شد

اطلاعات سپاه ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق را در کرمانشاه کشف کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha