حضور گسترده مردم در صحنه ضامن بقای ارزش‌های انقلاب است

 حضور گسترده مردم در صحنه ضامن بقای ارزش‌های انقلاب است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام «سید عبدالهادی رکنی حسینی» امروز در نشست نیروهای جبهه انقلاب در مصلی جمعه گناوه اظهار داشت: انقلاب اسلامی بی نظیر ترین فرصت طی ۲۰۰ سال اخیر جهت پیشرفت ایران در اختیار این نسل قرار دارد و قطعاً آینده گان در این خصوص درباره ما قضاوت خواهند کرد.

امام جمعه گناوه گفت: قبل از انقلاب اسلامی تصمیمات کلان کشور به صورت درباری و بدون دخالت مردم صورت می‌گرفت و مردم نقش چندانی در ابراز نظر در خصوص مسائل کلان کشور نداشتند؛ ولی امروز مردم کشور ما از عالی‌ترین مقام سیاسی کشور تا مدیریت شهری را با آرای مستقیم و غیر مستقیم انتخاب می‌کنند.

 رکنی حسینی با بیان اینکه خدمات انقلاب اسلامی بی نظیر بوده است و باید خواسته‌های رهبری انقلاب در خصوص عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد عملی شود، افزود: شفافیت، مطالبه گری جوانان و حضور فعال و آگاهانه در صحنه به تحقق آرمان‌های بنیان گذار نظام اسلامی کمک می‌کند و موجب دلبستگی بیشتر جوانان به ارزش‌های انقلابی می‌شود.

امام جمعه گناوه با اشاره به اینکه رأی دادن پاسخ «آری» به نظام اسلامی است و حضور گسترده مردم در صحنه ضامن بقای و استقرار ارزش‌های انقلاب است، تصریح کرد: از فضای مجازی و شیطنت‌های دشمنان در این فضا نباید غافل شد و اگر برخی دستگاه‌های کشور به خواسته‌های رهبری انقلاب در کنترل معقولانه این فضا توجه ندارند ولی لازم است جوانان انقلابی در تولید محتوای سالم در این فضاها همت گمارند.

وی با تاکید بر حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی اضافه کرد: قهر با صندوق‌های رأی هیچگاه مشکلات کشور را حل نخواهد کرد و مشکلی بر مشکلات بلکه می‌افزاید و هر کس دل در گرو کشور دارد در انتخابات شرکت کند.

حسینی رکنی اظهارداشت: هرکس علاقمند به ایران و تمدن ایرانی - اسلامی است باید در تقویت نظام بکوشد تا مبادا دشمنان در مکر و حیله خود موفق شوند و ان‌شاالله یاری خداوند متعالی کمافی السابق شامل حال ملت بزرگ ایران خواهد شد.

اخبار مرتبط

امر به معروف و نهی از منکر سنگ بنای قوام جامعه اسلامی است

منبرها به سنگر دفاع از ارزش‌های انقلاب تبدیل شود

۲۲ اسفند روز بزرگداشت ارزشهای انقلاب و روز تجدید میثاق با شهیدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha