سعید جلیلی: با نمایش نمی‌توان کشور را اداره کرد

سعید جلیلی: با نمایش نمی‌توان کشور را اداره کرد

به گزارش سراج24، سعید جلیلی در برنامه گفت‌وگو با مردم استان اردبیل که از شبکه سبلان پخش شد، اظهار کرد: با نمایش نمی‌توان کشور را اداره کرد و ما نه تنها برای اداره بلکه جهش کشور برنامه داریم.

وی افزود: برای آغاز جهش در کشورمان حتما باید در ۲۸ خردادماه کلیه آحاد مردم در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و به جوانان توصیه اکید دارم که توانمندی‌های استان‌ خود را به خوبی شناسایی کنند.

کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به ظرفیت‌های استان اردبیل نیز تاکید کرد و گفت: استان اردبیل در حوزه دامپروری، کشاورزی منابع پایدار آبی و بسیاری از موارد دیگر یک استان بسیار غنی بوده و جهش ایران منوط به جهش اردبیل است.

جلیلی ادامه داد: استان اردبیل با کشور جمهوری آذربایجان مرز مشترک دارد و استان اردبیل باید یکی از دروازه‌های صادراتی به کشور‌های منطقه شمالی کشورمان باشد.

وی در خصوص وضعیت کشت و صنعت مغان نیز بیان کرد: همکاران حاضر در استان اردبیل به شکل دقیق و تخصصی موضوع کشت و صنعت مغان را تحت نظر داشتند و بررسی کردند و در رابطه با این موضوع راه حل‌های جامع و عملی بدون هیچ چشم‌داشتی در اختیار مسؤولان استانی قرار گرفت.

جلیلی تصریح کرد: در کشورمان عموما دو تفکر وجود دارد؛ به عنوان مثال در رابطه با کشت و صنعت مغان تفکری وجود دارد که این مجموعه پر توان و ارزشمند را واگذار کنیم؛ یا به سرانجام درست می‌رسد یا نخواهد رسید و در هر صورت فرقی نمی‌کند فقط رفع تکلیف شود.

وی افزود: تفکر دیگری وجود دارد؛ که می‌گوید می‌توان با مدیریت و نظارت‌های لازم در حوزه کشت و صنعت مغان منجر به اشتغال‌زایی ارز آوری و افزایش صادرات شود و این مجموعه بسیار ارزشمند می‌تواند در بسیاری از حوزه‌ها به کشورمان کمک بسزای داشته باشد.

 

اخبار مرتبط

حمایت فراکسیون اهل سنت مجلس از آیت‌الله رییسی

با قهر کردن با صندوق‌ها گره‌ای باز نمی‌شود / رئیسی یک مدیر میدانی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha