گفتمان انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری محقق می‌شود

گفتمان انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری محقق می‌شود

به گزارش سراج24، علی حدادی اظهار کرد: گفتمان انقلاب اسلامی در مقابل گفتمان تمدن و صف‌آرایی گفتمان غرب قرار گرفته است. درون گفتمان انقلاب اسلامی شهادت، شهامت، ایثار، روحیه جهادی و روحیه کار و تلاش را دارد.

وی با بیان اینکه درون گفتمان انقلاب اسلامی همت بلند و روحیه دشمن‌شناسی و استکبارستیزی وجود دارد، تصریح کرد: گفتمان انقلاب اسلامی مبارزه با فساد، تبعیض، رانت و رانت خواری را نیز، دارد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس بیان کرد: به فضل خدا گفتمان انقلاب اسلامی در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در انتخابات ریاست جمهوری از سوی مردم فهیم و بزرگوار ایران اسلامی و شهر جدید هشتگرد و حوزه انتخابیه بنده اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه مدیون خون پاک تمام شهدا و امام راحل هستیم، خاطر نشان کرد: امروز پیام شهدا اینست که حضور حداکثری مردم در انتخابات محقق شود، چراکه دشمن سرمایه گذاری کرده تا به این حضور حداکثری ضربه بزند.

حدادی با اشاره به ضرورت انتخاب فرد اصلح، گفت: طی یک سال رئیس جمهور کشور به عنوان رئیس دولت یک بار هم در مجلس حضور پیدا نکرد و با وجود ظرفیت‌های کشور نگاه شأن به بیرون بود و متأسفانه مردم با مشکل معیشتی، مسکن و … رو به رو شدند.

وی چندین بار در تریبون مجلس در خصوص بیمارستان شهر جدید تذکر دادم و وزرا دولت توجهی نداشتند، ادامه داد: طی جلسات متعدد، از سوی وزیر نیرو تأسیس آب شرب برای شهر جدید هشتگرد و شهرستان نظرآباد تخصیص داده شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس امیدواریم دولت انقلابی، ارزشی و همراه مردم با رأی مردم بر روی کار بیاید، اظهار کرد: امروز متأسفانه شاهدیم؛ دیپلماسی که تمام تلاش و نگاه شأن به بیرون بود و از دیپلماسی گذشته تا به امروز تلاش کردند تری و وحشت در انتخابات برای مردم به وجود آورند و نتیجه نگرفتند.

پول‌های کثیف در انتخابات شوراها وارده می‌شود

وی در خصوص انتخابات شوراها بیان کرد: برخی گزارشات به ما می‌رسد که پول‌های کثیف در موضوع شوراها در سطوح مختلف کشور و استان وارد می‌شود و مردم و مسئولین در بخش‌های نظارتی، امنیتی و نظارتی و انتظامی رصد می‌کنند.

حدادی تصریح کرد: این یک هفته تمام تلاش بر این باشد کارآمد سازی شوراها را نگاه درست و کامل داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: بنده از این تریبون اعلام می‌کنم از هیچ لیست انتخاباتی شورای شهر و روستا به جهت مسئولیت نظارتی که امروز داریم و اگر فرد یا گروهی چنین ادعایی داشته باشند، تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت: چندین جلسه با وزیر راه، مجموعه معاونین وزیر و وزیر کشور در خصوص مشکلات بهداشت و درمان و بیمارستان شهر جدید داشتم، مجوز صادر شده اما هنوز عملی نشده است.

وی ادامه داد: مسکن احداث شده اما مشکلات فضای خدماتی در بخش حمل و نقل و … اشکال و ایرادات فراوانی ایجاد شده است.

حدادی با بیان اینکه سال گذشته به مردم قول دادم صدای مردم باشم، خاطرنشان کرد: طی یکسال اخیر در تریبون مجلس اولین تذکرم به رئیس جمهوری و وزرا بود و در نطق قبل از دستور تلاش کردیم، صدای بهترین مردم در حوزه انتخابیه مخصوصاً شهر جدید هشتگرد را به مسئولان برسانیم.

وی با اشاره به اینکه نماینده باید بین مردم باشد، متذکر شد: تمام تلاش خود را معطوف کردیم تا در دورترین روستاها در شهرستان طالقان، نظر آباد، چهار باغ و ساوجبلاغ حضور داشته باشیم و جلسات متعددی در خصوص رفع مشکلات این شهرستان‌ها نیز، برگزار شد.

اخبار مرتبط

هیئات مذهبی مرکز تولید فکر گفتمان انقلاب اسلامی هستند

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha