گرامیداشت دهه کرامت از ۲۲ خرداد ماه در استان تهران برگزار می شود

گرامیداشت دهه کرامت از ۲۲ خرداد ماه در استان تهران برگزار می شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید محسن محمودی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: از میلاد حضرت معصومه (س) تا ولادت امام رضا (ع) به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده است که باید به منظور گرامیداشت این ایام مبارک مراسم و برنامه‌هایی پیش بینی شود.

وی برگزاری مراسم ویژه در مساجد با رعایت دستورات بهداشتی، بزرگداشت امامزادگان لازم التعظیم در بقاع متبرکه، برگزار مراسم توسط هیئات مذهبی در فضای مجازی، فضاسازی میدانی و تولید محتوا جهت فضای مجازی توسط تمامی دستگاه‌ها، اجرای برنامه‌های مناسب توسط خادم یاران رضوی، اجرای برنامه‌های ویژه توسط آستان مبارک حضرت عبدالعظیم (ع)، استفاده از فرصت نمازهای جمعه، اجرای گروه‌های سرود سیار، مسابقات کتابخوانی و فرهنگی، اطعام و توزیع نان بویژه در مناطق محروم، استفاده از فرصت برنامه شاد مدارس، تجلیل از جایگاه دختران خاصه دختران شهدا، توسط خانواده‌ها و مجموعه‌های مرتبط را از جمله برنامه‌های قابل اجرا دانست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران توجه به هفته حقوق بشر آمریکایی را به منظور افشای چهره کریه آمریکا بسیار مهم ارزیابی کرد.

وی برگزاری مراسم در مقتل شهدای هفتم تیر (سرچشمه) و نثار گل بر مزار شهدای هفتم تیر را از جمله برنامه‌های پیش بینی شده ذکر کرد و افزود: با جمع بندی برنامه‌های دستگاه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار مرتبط

شورای هماهنگی تبلیغات مدیون اعتماد مردم در برگزاری مناسبت ها است

کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نورانی و درخشان است

فعالیت‌های ماندگار انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعد منتقل شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha