شرکت در انتخابات نمونه ای از امر به معروف است

 شرکت در انتخابات نمونه ای از امر به معروف است

به گزارش سراج24، هدایت الله امیری اظهارداشت: یکی از توصیه‌های اکید مقام معظم رهبری در حوزه انتخابات، اهمیت حضور حدأکثری مردم است.

وی با ا اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات برای کشور امنیت آفرین و عزت آفرین است، بیان‌کرد: در این راستا دشمنان و منافقان به دنبال ناامید کردن مردم و کاهش مشارکت هستند.

سرهنگ امیری اظهار کرد: انتخابات هم تکلیف و هم حق مردم است و اگر افرادی از شرکت در انتخابات اجتناب کنند در حقیقت یک حق اجتماعی را از خود سلب کرده‌اند.

وی تاکید نمود: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری به مثابه یک حماسه سیاسی و نمایش اقتدار مردم سالاری دینی است و امید می‌رود مردم با شرکت در این حماسه و انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام بزنند.

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام ادامه داد: باید مردم را نسبت به انتخاب اصلح و تحقیق در مورد برنامه نامزدهای انتخاباتی آگاه کرد.

سرهنگ امیری افزود: شرکت در انتخابات نمونه‌ای از امر به معروف و نهی از منکر است و تقویت پایه‌ها نظام جمهوری اسلامی را در پی خواهد داشت.

وی حضور مردم در انتخابات را مهم دانست و اظهار داشت: مردم کشورمان مردمی فهیم هستند با درک حساسیت هر دو انتخابات پرشورتر از همیشه در آنها حضور می‌یابند.

سرهنگ امیری دفع نقشه‌های دشمن را مهم ارزیابی کرد و گفت: کشورمان همواره به پشتیبانی مردم نیاز دارد که این حضور پرشور مردم در انتخابات جلوه‌ای از این پشتیبانی است.

اخبار مرتبط

جمال عرف: 28 میلیون 600 هزار نفر در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت کردند

نامه ۶۰۰ تن از علمای اهل سنت به رهبر انقلاب

متلک، بدگویی و تهمت من را از میدان خارج نمی‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha