مردم شخصی را انتخاب کنند که قدرت اداره کشور را داشته باشد

مردم شخصی را انتخاب کنند که قدرت اداره کشور را داشته باشد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی، در همایش ائمه جمعه شهرستان‌های دهگلان و کامیاران که با محوریت انتخابات برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم که ملت ایران شخصی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند که قدرت اداره کشور را به خوبی داشته باشد و زمینه ساز توسعه در مملکت شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: مشارکت در انتخابات آینده کشور را رقم می‌زند و بالعکس عدم حضور در این همه‌پرسی زمینه پس‌رفت کشور و نظام را فراهم خواهد آورد.

در ادامه این مراسم، ماموستا سیدمحسن حسینی، امام جمعه اهل سنت کامیاران نیز در سخنانی بیان کرد: نقش ائمه جمعه در برگزاری یک انتخابات پرشور بسیار تاثیرگذار است، بنابراین از ائمه جمعه، روحانیون و طلاب می‌خواهیم که در این برهه تاریخی حضوری جهادی در جامعه داشته باشند.

امام جمعه اهل سنت کامیاران گفت: گرانی به یکی از اصلی‌ترین مشکلات ملت ایران تبدیل شده است و تاسف بار اینکه دولت‌ در مهار تورم همیشه ناکام بوده‌، بنابراین امیدواریم رئیس جمهور آینده بتواند این مشکل را برطرف کند.

دیگر سخنران این مراسم، عبدالسلام محمدی، امام جمعه شهرستان دهگلان بود.

وی در سخنانی بیان کرد: با توجه به وضعیت نامناسبت کشور در حوزه اقتصاد، اشتغال و معیشت، رئیس جمهور آینده باید در این حوزه‌ها برنامه‌های کاربردی  داشته باشد.

امام جمعه شهرستان دهگلان ادامه داد: انتخابات در ایران به‌عنوان نماد مردم سالاری دینی شناخته می‌‎شود و امسال هم بی‌شک این مهم محقق خواهد شد.

محمدی بیان کرد: بصیرت افزایی مردم برای دفاع از ارزش‌های دینی و ملی، رفع مشکلات اقتصادی، ارتقاء فرهنگ ایرانی اسلامی و اهمیت بخشی به این حوزه، رشد بصیرت جامعه و دشمن شناسی، پرهیز از نزاع‌های فردی در انتخابات، و ... از راهکارهای مشارکت مردم در انتخابات است.

اخبار مرتبط

حریم رضوی مرکز ثقل ایران است

شاخص های عفاف و حجاب در ادارات کردستان رعایت شود

ظرفیت کانون های فرهنگی تبلیغی برای توسعه اجتماعی به کار گرفته شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha