تبلیغات رسانه‌ دشمن برپایه سلب آزادی و مشروعیت نظام اتفاق می‌افتد

تبلیغات رسانه‌ دشمن برپایه سلب آزادی و مشروعیت نظام اتفاق می‌افتد

به گزارش سراج24، آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر دوشنبه در نشست روشنگری انتخابات در اردبیل اظهار کرد: معاندان و دشمنان کشور با استخدام عواطف و به کارگیری ابزارها در قالب متدهای مختلف در پی تسخیر عواطف و افکار عمومی است که ملت ما باید در این برهه عقلانی‌ترین و صحیح‌ترین مسیر را برای رهایی و فرار از این توطئه‌ها انتخاب کنند.

وی دانش و ادبیات رسانه‌های غربی را مقارن با استعدادهای ملت ایران دانست و اضافه کرد: تمام این توطئه‌ها برنامه‌ریزی شده پیش می‌رود و هدف از این اقدامات تنها تصرف افکار عمومی و حکمرانی بر احساسات ملت ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان به جنگ روانی علیه شوروی اشاره و اذعان کرد: ما در دنیا می‌بینیم که جنگ‌های نرم بی‌شماری علیه کشورهای اسلامی در جریان است و لازمه سربلندی در برابر اغیار و دشمنان حفظ عزت و استقلال و از همه مهم‌تر حفظ حاکمیت ملی است.

آیت‌الله عاملی گفت: اتفاقات بی‌شماری در پشت پرده این توطئه‌ها به وقوع می‌پیوندد که همگی با کرامت ملت ایران منافات دارد و بی‌شک نظام جمهوری اسلامی ملت همیشه حاضر در صحنه را لایق بهترین‌ها می‌بیند و می‌داند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در طول تاریخ ما به وضوح مشاهده کردیم زمانی که ملت ما پشت نظام نبوده این نظام با خسران و زیان مواجه بوده و بی‌شک در رویداد ملی پیش رو حضور و ظهور ملت در صحنه بیش از هر زمان دیگری لازمه حفظ مشروعیت و حفظ حاکمیت ملی است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری به تأثیر تبلیغات در عرصه ملی با اهداف حفظ انسجام و وحدت ملت اشاره و تصریح کرد: تبلیغات داخلی باید در برابر تبلیغات معاندان باشد به طوری که نقش رسانه ملی در این زمینه غیرقابل انکار است و باید بیش از هر زمان دیگری در آستانه ۲۸ خرداد به تمام این تبلیغات سو توجه کافی داشت.

آیت‌الله عاملی گفت: سرمایه‌گذاری در صدا و سیما باید به اندازه‌ای باشد که ما دچار بحران در زمینه آموزش و تبلیغات نباشیم و لازمه این مهم اولویت قرار دادن این رسانه در بطن نظام جمهوری اسلامی است.

وی اظهار کرد: تبلیغات سو در کنار سردرگمی نظام و ملت گاه می‌تواند یک ملت را به سادگی خلع سلاح کند پس باید جمیع ملت ایران با دقت و توجه کافی شور و شعور انتخاباتی را در خود پرورش داده و نسبت به آرمان‌های انقلاب پایبند باشند.

امام جمعه اردبیل تبیین شورانگیزی و اهمیت حضور در برنامه‌های تولیدی صدا و سیما را مهم برشمرد و اضافه کرد: دشمنان ضعف و استعدادهای ملت ایران را به خوبی شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی پیش می‌رود پس باید برای مقابله با چنین قدرتی در پی تقویت برنامه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در رسانه ملی باشیم.

اخبار مرتبط

خیر یزدی با هزینه روضه خوانی زندانی آزاد کرد

پویش «نذر آزادی» همسو با بیانیه گام دوم انقلاب است

برج آزادی تهران سیاه‌پوش ایام عزاداری امام حسین(ع) شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha