پویش «رای من- سرنوشت من» روی موج رادیو آوا و پیام

پویش «رای من- سرنوشت من» روی موج رادیو آوا و پیام

به گزارش سراج24، شهرام ملازاده مدیر شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا با اشاره به راه اندازی یک پویش انتخاباتی گفت: انتخابات یک حماسه سیاسی عظیم است که با حضور پرشور و انتخاب درست هموطنان اقتدار ملی را به ارمغان می‌آورد.

ملازاده افزود: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی همواره تلاش دارند تا انتخابات با کمترین میزان مشارکت برگزار شود ولی مردم فهیم و انقلابی همیشه با حضور پرشور خود توطئه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کنند. مردم فهیم و انقلابی ایران روز ۲۸ خرداد باحضور پرشور در پای صندوق‌های رای و انتخاب درست حماسه دیگری خلق خواهند کرد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهند زد.

مدیر رادیو پیام عنوان کرد: شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا همیشه در مناسبت‌های ملی در کنار هموطنان عزیز بوده و در این حماسه عظیم نیز با تولید و پخش برنامه‌های متنوع با تمام توان هموطنان را در این عرصه همراهی خواهند کرد. در این راستا شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا برای ایجاد بستر مناسب جهت تعامل و مشارکت هموطنان و اعلام همبستگی برای حضور پرشور در تعیین سرنوشت کشور پویش ملی «رای من- سرنوشت من» را راه اندازی کرده است.

ملازاده در ادامه در خصوص نحوه مشارکت هموطنان در این پویش ملی توضیح داد: هموطنان عزیز برای شرکت در این پویش می‌توانند با عنایت به موضوع پویش، تصاویر خود را اعم از «عکس با پرچم ایران»، «عکس با شناسنامه» و یا جمله «من رای می‌دهم برای....» را تکمیل کرده و از آن عکس بگیرند و به همراه عکس خودشان با معرفی شهر و دیارشان از طریق درگاه پیام رسان سروش به نشانی pr.radio payam@ ارسال کنند.

تمام آثار ارسالی از رادیو نمای رادیو پیام و آوا با نام و تصویر هموطنان پخش می‌شود و به ۱۳ اثر برتر جایزه نقدی از سوی شبکه رادیویی پیام اهدا خواهد شد.

هموطنان در سراسر کشور می‌توانند برای شرکت در این پویش تا روز جمعه ۲۸ خردادماه آثار خود را ارسال کنند اسامی برگزیدگان پویش نیز روز ۳۰ خرداد از طریق رادیو تصویری پیام و آوا، سایت و کانال پیام رسان سروش رادیو پیام اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

مهد کودک‌هایی که به خانه سالمندان تبدیل می‌شوند

پویش «قهرمان» آغاز به کار کرد

پویش «نذر خدمت» به نیت حاج قاسم

0 نظر

ارسال نظر

capcha