حمایت جامعه روحانیت شیراز ‌از آیت‌الله رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ / مردم با مشارکت حداکثری پاسخی محکم به دشمنان بدهند

حمایت جامعه روحانیت شیراز ‌از آیت‌الله رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ / مردم با مشارکت حداکثری پاسخی محکم به دشمنان بدهند

به گزارش سراج24، در آستانه انتخابات شکوهمند 28 خرداد جامعه روحانیت شیراز بیانیه‌ای صادر و مردم را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کرده است.

 

 متن این بیانیه به شرح زیر است: بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد و در تمامی این سال‌ها شما ملت هوشیار و سرافراز ایران اسلامی برای پایداری این نظام مقدس در تمامی عرصه‌ها حاضر و آماده ایثار و فداکاری بوده‌اید.

 

 با عنایت به اهمیت حضور یکپارچه و میلیونی ملت بزرگ ایران در انتخابات سرنوشت‌ساز 28 خرداد 1400، جامعـه روحانیت شیـراز ضمن دعوت آحاد مختلف مردم به مشارکت گسترده در این دوره از انتخابات و پاسخ دندان‌شکن به یاوه‌گوئی‌های دشمنان معاند نظام اسلامی، انتظار دارد ان شاءالله فردی اصلح، فساد ستیز، دارای روحیه جهادی و انقلابی که نگاه او به جوانان پرتوان و امکانات گسترده داخل کشور معطوف بوده و حافظ منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر بیگانگان باشد، انتخاب کنند.

 

 و در پی انتخاب اصلح ارواح مطهر شهداء و امام راحل عظیم الشأن (ره) را شاد و یاوری مدیر و قدرتمند و مطیع ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی با ویژگی‌های فوق تعیین و زمینه تغییر به نفع مردم را با انتخاب آگاهانه خود فراهم کنند.

 

  از آنجائی که مکرراً مؤمنین و عموم مردم عزیز استان و به ویژه شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) از این جامعه نسبت به معرفی فردی شایسته و اصلح با خصوصیات مذکور درخواست اعلام نظر نموده‌اند ضمن احترام به تمامی کاندیداهای محترم تأیید شده از سوی شورای محترم نگهبان جناب مستطاب آیت‌الله دکتـر سیـد ابـراهیـم رئیسـی دامت برکاتـه را که در طول دوران انقلاب اسلامی به بهترین نحو پایداری خود را به اهداف بلند انقلاب اسلامی به اثبات رسانده ‌به عنوان نامزد اصلح انتخاب و معرفی می‌نماید.

اخبار مرتبط

شهرداری یک منصب مدیریتی تخصصی است نه مدیریتی سیاسی

امام راحل مردم سالاری را برخواسته از دین می دانست/دشمن می‌خواهد کاری کند ما نتوانیم خط امام حسین را از یزید تشخیص دهیم

نیروهای انقلابی برای موفقیت دولت جدید به صحنه بیایند

0 نظر

ارسال نظر

capcha