فرهنگ دفاع مقدس می‌تواند الگویی مناسب برای مشارکت حداکثری مردم باشد

 فرهنگ دفاع مقدس می‌تواند الگویی مناسب برای مشارکت حداکثری مردم باشد

به گزارش سراج24، «عباس یوسفی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در خصوص اهمیت مشارکت مردم در عرصه انتخابات اظهار داشت: اگر به فرهنگ حاکم بر دفاع مقدس رجوع کنیم خواهیم دید که بهترین الگو برای مشارکت حداکثری مردم در آن نهفته است.

وی به وحدت و حضور همه جانبه رزمندگان در دفاع از نظام، انقلاب و کشور اشاره کرد و افزود: همانگونه که همه اقوام و اقشار از سراسر کشور به ندای بنیانگذار کبیر انقلاب لبیک گفتند و به سمت جبهه ها یورش آوردند تا از خاک میهن شان دفاع کنند امروز نیز ضرورت دارد که همه مردم به ندای رهبر فرزانه مان لبیک بگویند و برای دفاع از سنگر اقتصادی و اقتدار کشور پای صندوق های رای بیایند.

سردار یوسفی گفت: در زمان جنگ، همه با وجود همه مشکلات به صحنه آمدند تا به تکلیف شان در قبال مردم و کشورشان عمل کنند و امروزه نیز بر همه تکلیف شده است که جهت خنثی نمودن نقشه های پلید دشمنان در کارزار انتخابات حضور یابند و مطالبات شان را با انتخاب صحیح از کسی بخواهند که به خواست مردم توجه بیشتری دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان بیان کرد: گنجینه دفاع مقدس لبریز از نکات آموزنده و گره گشایی است که باید به صورت ملموس برای مردم و به خصوص نسل جوان تبیین شود تا هر جا گره ای در مسائل کشور بوجود آمد بتوان از این گنجینه بهره برد و به پیروزی رسید.

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

اعزام ۲ تیم پزشکی به مناطق کم برخوردار شهر کرمانشاه

اهدای خون برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha