فرهنگ دفاع مقدس می‌تواند الگویی مناسب برای مشارکت حداکثری مردم باشد

 فرهنگ دفاع مقدس می‌تواند الگویی مناسب برای مشارکت حداکثری مردم باشد

به گزارش سراج24، «عباس یوسفی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در خصوص اهمیت مشارکت مردم در عرصه انتخابات اظهار داشت: اگر به فرهنگ حاکم بر دفاع مقدس رجوع کنیم خواهیم دید که بهترین الگو برای مشارکت حداکثری مردم در آن نهفته است.

وی به وحدت و حضور همه جانبه رزمندگان در دفاع از نظام، انقلاب و کشور اشاره کرد و افزود: همانگونه که همه اقوام و اقشار از سراسر کشور به ندای بنیانگذار کبیر انقلاب لبیک گفتند و به سمت جبهه ها یورش آوردند تا از خاک میهن شان دفاع کنند امروز نیز ضرورت دارد که همه مردم به ندای رهبر فرزانه مان لبیک بگویند و برای دفاع از سنگر اقتصادی و اقتدار کشور پای صندوق های رای بیایند.

سردار یوسفی گفت: در زمان جنگ، همه با وجود همه مشکلات به صحنه آمدند تا به تکلیف شان در قبال مردم و کشورشان عمل کنند و امروزه نیز بر همه تکلیف شده است که جهت خنثی نمودن نقشه های پلید دشمنان در کارزار انتخابات حضور یابند و مطالبات شان را با انتخاب صحیح از کسی بخواهند که به خواست مردم توجه بیشتری دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان بیان کرد: گنجینه دفاع مقدس لبریز از نکات آموزنده و گره گشایی است که باید به صورت ملموس برای مردم و به خصوص نسل جوان تبیین شود تا هر جا گره ای در مسائل کشور بوجود آمد بتوان از این گنجینه بهره برد و به پیروزی رسید.

اخبار مرتبط

منافقان شکست مرصاد را تحقیر تاریخی خود می‌دانند

شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

پیکر مطهر ۴۳ شهید دوران دفاع مقدس وارد میهن اسلامی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha