لزوم انتخاب شایستگان با مشارکت درانتخابات

لزوم انتخاب شایستگان با مشارکت درانتخابات

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمود نبویان سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه اوضاع اقتصادی مردم در حوزه معیشت، مسکن، اجاره نشینی، خودرو و غیره خوب نیست، افزود: ابعاد زندگی مردم تحت فشار است و بخشی عمده این مشکلات ناشی از سو مدیریت و بخشی عمدی است.

وی هدف این فشارها را ناامید کردن مردم با حضور و مشارکت در انتخابات ذکر کرد و گفت: اگر بخواهیم این وضعیت ادامه نیابد باید حضور پیدا کنیم تا افراد صالحی را سروکار بیاوریم تا مشکلات را حل کنند.

وی افزود: باید افرادی که اهل دروغ و دنیاطلب نباشند، حزبی نباشند و شایسته سالار باشند را مدنظر قرار دهیم و افراد نباید اهل حقوق‌های نجومی نباشند.

حجت الاسلام نبویان با اظهار اینکه دولت برای خود تدبیری ندارد و کارهایش به ضرر مردم بوده است، افزود: مردم درپی آن هستند تا مسئول مردمی انتخاب شوند و اکنون رئیس جمهور و وزرا را در کنار و میان مردم نمی‌بینیم.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در مازندران واردات بی رویه، رشد نقدینگی، تعطیلی کارخانه‌ها را از جمله مشکلات بیان کرد و گفت: نقدینگی تورم به دنبال دارد و وضعیت کارخانه‌ها روبه تعطیلی است از این رو نیازمند تحول هستیم.

وی از مردم خواست تا با مشارکت گسترده در انتخابات و انتخاب اصلح، مسئولانی را روی کار آورد که هدفشان خدمت به مردم باشد و گفت: در مازندران مشکلات کشاورزی، صنعت، زیست محیطی و غیره وجود دارد درحالی که این استان را می‌توان با برنامه ریزی درست بهره اداره کرد.

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه فساد در جایی تولید می‌شود، گفت: قوه قضائیه با فساد مقابله می‌کند و تولید فساد ناشی از عدم از اجرای درست قوانین و منفعت طلبی مجری است.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در مازندران با بیان اینکه بزرگترین تولیدکننده فساد در کشور، دولت است، گفت: تا زمانی که دولت را اصلاح نکنیم نمی‌توان جلوی فساد را گرفت.

وی افزود: تا دولت اصلاح نشود مبارزه با فساد عملیاتی نخواهد بود و در راه مبارزه با فساد نباید ملاحظه کاری کرد زیرا اگر فساد موجود باشد هیچ برنامه عدالت محوری رخ نمی‌دهد.

حجت الاسلام نبویان با اشاره به نظرسنجی در مازندران برای شرکت در انتخابات گفت: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که میزان مشارکت در استان بیش از ۵۰ درصد خواهد بود.

وی درباره برجام با اظهار اینکه این برجام خسارت زا و تحمیلی است، گفت: باید جاده یکطرفه برجام را بست و باید منافع ملی مردم ایران را تأمین کنیم.

اخبار مرتبط

دولت جدید مسئولیت را مجالی برای خدمت می‌داند

شهیدان رجایی و باهنر؛ معیاری برای دولت اسلامی

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha