آزادی بدهکار مالی پس از ۷ سال به همت خیرین در فامنین

آزادی بدهکار مالی پس از ۷ سال به همت خیرین در فامنین

به گزارش سراج24، محمود علی ترابی اظهار کرد: با لطف خداوند متعال و کمک خیرین، هیئت امنای مساجد بازاریان، صنوف، هیئت‌های مذهبی و خصوصاً مرکز نیکوکاری دستهای مهربان، یکی از زندانیان بدهکار مالی که به مدت هفت سال و بدون مرخصی در بازداشت به سر می‌برد آزاد شد.

ترابی اظهار داشت: این پرونده ۱۲ شاکی داشت که مبلغ ۴۰۰ میلیون از این فرد طلبکار بودند، با پیگیری کامل حقوقی و قضائی کانون مطالبه گران خصوصاً آقای علیرضا شاکری دبیر مجموعه، جهت جلب رضایت شاکیان پرونده، این امر خدا پسندانه میسر و آزادی این فرد حاصل شد.

وی ادامه داد: آزادی این زندانی از یکم دی ماه پیگیری شد و پس از تلاش فراوان در ۲۵ اردیبهشت ماه به ثمر نشست و این فرد به دامان خانواده بازگشت.

مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی مطالبه گران فامنین تشریح کرد: این فرد در طول دوران حبس حتی یک مورد تخلف از قوانین نداشته است که نشان از متنبه شدن و ندامت فرد دارد.

ترابی با اشاره به اینکه زندانی ۳۸ ساله و دارای ۲ فرزند هستتد، ادامه داد: همسر ایشان نیز به همین دلیل متارکه کرده بود که پیگیرهایی نیز برای بازگشت همسر و ادامه‌ی زندگی مشترکشان انجام شد تا شاهد شروعی دوباره برای یک خانواده باشیم.

اخبار مرتبط

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha