آزادی بدهکار مالی پس از ۷ سال به همت خیرین در فامنین

آزادی بدهکار مالی پس از ۷ سال به همت خیرین در فامنین

به گزارش سراج24، محمود علی ترابی اظهار کرد: با لطف خداوند متعال و کمک خیرین، هیئت امنای مساجد بازاریان، صنوف، هیئت‌های مذهبی و خصوصاً مرکز نیکوکاری دستهای مهربان، یکی از زندانیان بدهکار مالی که به مدت هفت سال و بدون مرخصی در بازداشت به سر می‌برد آزاد شد.

ترابی اظهار داشت: این پرونده ۱۲ شاکی داشت که مبلغ ۴۰۰ میلیون از این فرد طلبکار بودند، با پیگیری کامل حقوقی و قضائی کانون مطالبه گران خصوصاً آقای علیرضا شاکری دبیر مجموعه، جهت جلب رضایت شاکیان پرونده، این امر خدا پسندانه میسر و آزادی این فرد حاصل شد.

وی ادامه داد: آزادی این زندانی از یکم دی ماه پیگیری شد و پس از تلاش فراوان در ۲۵ اردیبهشت ماه به ثمر نشست و این فرد به دامان خانواده بازگشت.

مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی مطالبه گران فامنین تشریح کرد: این فرد در طول دوران حبس حتی یک مورد تخلف از قوانین نداشته است که نشان از متنبه شدن و ندامت فرد دارد.

ترابی با اشاره به اینکه زندانی ۳۸ ساله و دارای ۲ فرزند هستتد، ادامه داد: همسر ایشان نیز به همین دلیل متارکه کرده بود که پیگیرهایی نیز برای بازگشت همسر و ادامه‌ی زندگی مشترکشان انجام شد تا شاهد شروعی دوباره برای یک خانواده باشیم.

اخبار مرتبط

آقای روحانی ژست طلبکار به خود نگیرد

برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در همدان

مرحله دوم جهاد تربیتی برای دانش آموزان مناطق محروم و عشایری همدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha