حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدشمس‌الدین موسوی شالی:

همه موظفیم در جامعه شور انتخاباتی ایجاد کنیم

همه موظفیم در جامعه شور انتخاباتی ایجاد کنیم

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدشمس‌الدین موسوی شالی، رئیس شورای هماهنگی ستاد آیت‌الله رئیسی در استان قزوین، در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل این ستاد برگزار شد، با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات تصریح کرد: به‌دلیل عملکرد نامناسب برخی از مسئولان کشور و بعضی فسادهایی که در بدنه اجرایی کشور نفوذ کرده، ناامیدی بر بخشی از اقشار ملت سایه افکنده؛ بنابراین همه موظفیم در جامعه شور انتخاباتی ایجاد کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ممکن است این ناامیدی که در بعضی از اقشار جامعه به وجود آمده موجب کاهش مشارکت شود و در نتیجه رئیس‌جمهور آینده با پشتوانه رأی کمتری انتخاب شود که این امر، کار دولت آینده را سخت خواهد کرد.

موسوی شالی خاطرنشان کرد: ممکن است مانند آنچه در دوره قبل شاهد بودیم شایعات نامعقول و عجیب توسط جریان غوغاسالار علیه آیت‌الله رئیسی ایجاد شود مثل دیوار کشیدن در پیاده‌روها، که این شایعات به‌دلیل هراس از محبوبیت و رویه ضدفساد آیت‌الله رئیسی است.

وی گفت: هرچند آمار حکایت از محبوبیت بالای آیت‌الله رئیسی دارد اما نمی‌توانیم قاطعانه بگوییم پیروز انتخابات هستیم زیرا در جریان رقابت و در روزهای آینده ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، بنابراین وظیفه داریم برحسب تکلیف خود تا جایی‌که می‌توانیم برای اقناع افکار عمومی و بیان برنامه‌های آیت‌الله رئیسی تلاش کنیم.

این مسئول ضمن تأکید بر اینکه کار در عرصه انتخابات بسیار دشوار است، بیان کرد: زمانی در دنیا حرف برای گفتن داریم که آمار فساد پایین بیاید، لذا نیاز به یک دولت سالم داریم که به دنبال شایسته‌سالاری باشد.

وی ضمن تأکید بر این نکته که هرگز در فضای ستادهای انتخاباتی آیت‌الله رئیسی سهم خواهی رخ نمی‌دهد، بیان کرد: اکنون فضا به نحوی است که همه در معرفی و پیشبرد گفتمان جریان انقلابی وارد میدان شده‌اند و کسی نمی‌تواند ادعا کند جریان انتخابات بر محوریت ما بوده است.

رئیس شورای هماهنگی ستاد آیت‌الله رئیسی در استان قزوین با اشاره به همزمانی انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و احتمال حمایت ستاد آیت‌الله رئیسی از یک لیست خاص در شهر قزوین، تصریح کرد: مأموریت ما ایجاد مشارکت حداکثری و شورآفرینی و ترویج گفتمان آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری است، لذا بنده شخصاً از هیچ لیستی حمایت نکرده و نمی‌کنم.

اخبار مرتبط

اصلاح قانون انتخابات در دستور کار مجلس

گاف بزرگ شبکه ضد انقلاب/ کلیپ هجوم و غارت فروشگاه‌ها در قزوین کذب است

گاف وحشتناک «منوتو»

0 نظر

ارسال نظر

capcha