حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان از اقتدار جمهوری اسلامی است

حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان از اقتدار جمهوری اسلامی است

به گزارش سراج24، نصرالله شفیعی اظهار داشت: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری ثابت کرد که هیچ‌گونه لابی‌گری و پارتی‌بازی تأثیرگذار نیست.

وی شورای نگهبان را دیوار و سدی محکم در مقابل همه نفوذها به مراکز تصمیم‌گیری‌های کلان کشور دانست و ادامه داد: کسانی که صلاحیت آنها توسط شورای نگهبان احراز شده است، در جایگاه خود قابل‌احترام هستند.

سخنگو و قائم‌مقام شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در بوشهر با تاکید بر لزوم پرهیز از تخریب هر یک از کاندیداها اضافه کرد: تخریب صحیح نیست و رسانه‌ها و فعالان سیاسی باید نظرات منصفانه داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: حضور حماسی مردم پیامی را به همه جهان مخابره خواهد کرد و نشان می‌دهد که مردم پای این نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

سازماندهی ۵۰۰۰ نفر در شورای ائتلاف

شفیعی به تلاش‌های دشمنان برای کاهش میزان حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و افزود: این تلاش‌ها نشان می‌دهد که انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با اشاره به حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از آیت‌الله رئیسی بیان کرد: آیت‌الله رئیسی به‌عنوان کاندید نیروهای انقلاب انتخاب شده و از امروز ستادها تشکیل و فعالیت‌ها آغاز خواهد شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر از عضویت پنج هزار نفر در قالب این ائتلاف در استان بوشهر خبر داد و گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب قوی‌ترین تشکل سیاسی است.

وی از سازماندهی اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در قالب کارگروه‌های تخصصی اظهار داشت: برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم در صحنه به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است.

 

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

قدرت جمهوری اسلامی به مردم است

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

0 نظر

ارسال نظر

capcha