انتخاب دولت انقلابی زمینه‌ساز توسعه انقلاب اسلامی است

 انتخاب دولت انقلابی زمینه‌ساز توسعه انقلاب اسلامی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام «ناصر شکریان امیری» مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات اظهار داشت: ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی با حضور پرشور خود بار دیگر در انتخابات، حماسه‌ای عظیم را در تاریخ این انقلاب رقم خواهد زد.

حجت الاسلام «شکریان امیری» با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات و با دعوت از همه اقشار جامعه برای حضور حداکثری در انتخابات و با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر این حماسه عظیم سیاسی اظهار داشت: انتخابات حداکثری و مشارکت پر شور و انتخاب اصلح در راستای ریل‌گذاری در جهت تحقق شعار سال و گام دوم انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به بیانات بسیار مهم و راهگشای رهبری عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه‌ای (مدظله العالی) در خصوص مشارکت حداکثری و آثار برکات آن در سال‌های پیش رو افزود: امامین انقلاب همواره به برگزاری انتخابات و حضور پر شور ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی سفارش‌هایی داشتند و قطعاً این حضور و انتخاب اصلح می‌تواند زمینه رفع و کاهش بسیاری از مشکلات امروز کشور باشد.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود حضور پرشور در انتخابات را عامل اصلی یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب دانست و تصریح کرد: حل امروز مشکلات کشور و رفع بسیاری از موانع و معضلات در بخش‌های مختلف کشور به ویژه در حوزه اقتصاد، در گرو تشکیل دولت انقلابی و جهادی است.

حجت الاسلام شکریان امیری در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات خاطرنشان کرد: حضور پرشور و مشارکت حداکثری و انتخاب دولتی مقتدر، انقلابی و جهادی زمینه را برای توسعه و پیشرفت انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف، اقتصادی، بین المللی و منطقه‌ای فراهم خواهد کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش پایانی سخنان خود خلق حماسه سیاسی ملت بزرگ ایران و برپایی دولت اسلامی را یکی از مهم‌ترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی برای تحقق تمدن نوین اسلامی دانست و تاکید کرد: امروز ایران اسلامی جز کشور‌های ممتاز و اثرگذار منطقه و جهان قرار گرفته است و این مشارکت و حضور حداکثری با انتخاب اصلح می‌تواند جایگاه ممتاز و اثرگذار جمهوری اسلامی را ارتقا بخشد.

استاد حوزه و دانشگاه مازندران در پایان با اشاره به اهمیت تبیین شاخصه‌های دولت اسلامی و معیاری رهبری معظم انقلاب برای انتخاب اصلح بیان داشت: ظرفیت‌های عظیم ملت بزرگ ایران اسلامی و میهن عزیزمان در بسیاری از این سال‌ها مغفول مانده است و می‌شود با برنامه ریزی دقیق و شناسایی این ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف کشور از جمله تولید و اشتغال بسیاری از مشکلات را رفع کرد و موانع موجود را برطرف کرد و این مهم با اتکاء به توان و ظرفیت داخلی و با باور به ما می‌توانیم قطعاً تحقق پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

حرکت جهانی انقلاب اسلامی تداوم می‌یابد

نهضت امام حسین(ع) الگوی حرکت امامین انقلاب در هدایت انقلاب اسلامی

استقرار انقلاب اسلامی ایران مدیون مجالس عزاداری امام حسین(ع) است

0 نظر

ارسال نظر

capcha