مجریان و ناظران باید به قوانین انتخابات اشراف داشته باشند

مجریان و ناظران باید به قوانین انتخابات اشراف داشته باشند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حسین دشتی عصر چهارشنبه در همایش هیئت‌های نظارت شهرستان‌ها و بخش‌ها ویژه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر اظهار داشت: همه مجریان و ناظران و مأموران نیروی انتظامی باید قوانین انتخابات را بدانند.

وی تصریح کرد: نیروها باید به‌خوبی قوانین انتخابات را مورد نظر قرار دهند و بر پایه قانون، ناظران شورای نگهبان در تمامی فرآیندها باید حضور داشته باشند و سلامت انتخابات را تأیید کنند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان بوشهر در ادامه ظلم در حق‌الناس را جبران‌ناپذیر دانست و گفت: رأی مردم حق‌الناس است و هرگونه ظلم در این حق‌الناس و فرآیند انتخابات ظلم جبران‌ناپذیری است.

حجت‌الاسلام دشتی انتخابات را حق مردم برای تضمین حقوق آنان دانست و تأکید کرد: حضور و مشارکت مردم در انتخابات باید تضمین شده باشد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در همه انتخابات گذشته نشان از احساس مسئولیت ملی بوده است افزود: مشارکت وسیع مردم خیلی مهم است و همه مسئول هستند تا جدایی از نتیجه، برای مشارکت بالا تلاش کنند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان بوشهر با تأکید بر اینکه مردم میان وضع موجود و حاکمیت نظام تفاوت قائل هستند گفت: حتی اگر دلسردی هم وجود داشته باشد باز هم باید با استدلال و منطق، ضرورت حضور در انتخابات را تبیین کرد.

اخبار مرتبط

شهید رئیسعلی دلواری نماد زخم‌خوردگی بوشهر از ترور است

حوزه علمیه خواهران بوشهر مرکز بستری موقت کرونایی‌ها شد

بیش از ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهر می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha