مجریان و ناظران باید به قوانین انتخابات اشراف داشته باشند

مجریان و ناظران باید به قوانین انتخابات اشراف داشته باشند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حسین دشتی عصر چهارشنبه در همایش هیئت‌های نظارت شهرستان‌ها و بخش‌ها ویژه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر اظهار داشت: همه مجریان و ناظران و مأموران نیروی انتظامی باید قوانین انتخابات را بدانند.

وی تصریح کرد: نیروها باید به‌خوبی قوانین انتخابات را مورد نظر قرار دهند و بر پایه قانون، ناظران شورای نگهبان در تمامی فرآیندها باید حضور داشته باشند و سلامت انتخابات را تأیید کنند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان بوشهر در ادامه ظلم در حق‌الناس را جبران‌ناپذیر دانست و گفت: رأی مردم حق‌الناس است و هرگونه ظلم در این حق‌الناس و فرآیند انتخابات ظلم جبران‌ناپذیری است.

حجت‌الاسلام دشتی انتخابات را حق مردم برای تضمین حقوق آنان دانست و تأکید کرد: حضور و مشارکت مردم در انتخابات باید تضمین شده باشد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در همه انتخابات گذشته نشان از احساس مسئولیت ملی بوده است افزود: مشارکت وسیع مردم خیلی مهم است و همه مسئول هستند تا جدایی از نتیجه، برای مشارکت بالا تلاش کنند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان بوشهر با تأکید بر اینکه مردم میان وضع موجود و حاکمیت نظام تفاوت قائل هستند گفت: حتی اگر دلسردی هم وجود داشته باشد باز هم باید با استدلال و منطق، ضرورت حضور در انتخابات را تبیین کرد.

اخبار مرتبط

آیت الله رئیسی دستور افتتاح ۲ پروژه را در بوشهر صادر کرد

گروه جهادی که دست 50 خانواده بوشهری را گرفت

کمبود پزشک در دیر نیازمند نگاه مسئولان

0 نظر

ارسال نظر

capcha