دیدار با خانواده‌های شهدا از تأکیدات رهبری است

دیدار با خانواده‌های شهدا از تأکیدات رهبری است

به گزارش سراج24، محمود پاکدل بعد از ظهر چهارشنبه در ادامه برنامه‌های سفر استانی به استان البرز با پدر گرامی شهید والامقام «رحیم فولادوند» و جانبازان سرافراز «محمد نانکلی» و «سید محمدحسین ساجدی» دیدار و از ایثار و مجاهدت این عزیزان تجلیل کرد.

وی در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک ایام سالگرد آزادسازی خرمشهر، با اشاره به حماسه سوم خرداد گفت: جانبازان و آزادگان پس از گذشت سال‌ها مشقت و مجاهدت دوران اسارت را طی و به گفته مقام معظم رهبری مدظله‌العالی تبدیل به الماس‌های درخشان شده‌اند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: در همین راستا اوحدی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران بنای برگزاری مراسم سوم خرداد امسال را با محوریت آزادگان و جانبازان و عملیات بیت‌المقدس بنا نهاده و از این عزیزان در مراسمی که به‌صورت وبینار در سراسر کشور برگزار گردید تجلیل کردند.

وی افزود: در برنامه دیگر که در سالن شهید با حضور رایزن‌های فرهنگی از همه کشورهای جهان برگزارشده بود در خصوص دیپلماسی ایثار مطالبی طرح که عمده تأکیدات بر این بود که میدان و دیپلماسی از هم جدا نبوده و باعث ارتقا جایگاه امروز ما در دنیا شده است.

پاکدل دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را از تأکیدات مقام معظم رهبری و امام راحل دانست و گفت: در طرح دیدار با ایثارگران ضمن زیارت، مشکلات ایثارگران نیز برطرف خواهد شد.

وی افزود: مراودات دوطرفه بین ایثارگران و بنیاد تأثیرات مثبتی در جهت قانون گزاری داشته است و نظرات ایثارگران همیشه در قانون گزاری در نظر گرفته‌شده است، دیدار با ایثارگران یک ارتباط دوسویه است و باید تلاش شود تا این سنت حسنه به نسل‌های آینده انتقال پیدا کند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه‌ی ایثارگران عزیز متذکر شد: امیدواریم خداوند متعال توفیق دهد تا کارکنان بنیاد بتوانند در مسیر که قدم گذاشته‌اند استوار بمانند و با اخلاص و اعتقاد به ایثارگران عزیز خدمت کنند.

اخبار مرتبط

جزئیات جدید «نیویورک‌تایمز» از نحوه ترور شهید فخری‌زاده

رئیس بنیاد شهید درگذشت پدر3 شهید را تسلیت گفت

قصه شنیدنی عاشقی جوانی از دیار سید جلال‌الدین

0 نظر

ارسال نظر

capcha