مقاومت امروز جهان ریشه در مقاومت خوزستان دارد

مقاومت امروز جهان ریشه در مقاومت خوزستان دارد

به گزارش سراج24، سردار رحیم نوعی اقدم دوشنبه‌شب در حاشیه مراسم «میدان مقاومت» که در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من به عنوان یک مدافع حرم و رزمنده عرصه مقاومت در سوریه اعلام می‌کنم همه که مقاومت‌ها، شجاعت‌ها، عزت‌ها، اقتدارها، ایثارگری‌ها، ادبیات دفاع و مقاومت که امروز در عرصه جهانی و بین المللی در مقابل استکبار جهانی هستند از مقاومت سنگ به مقاومت موشک تبدیل شده و ریشه در ادبیات مقاومت خوزستان، خرمشهر قهرمان و آبادان دارند.

وی ادامه داد: من با جرأت و قدرت اعلام می‌کنم که خون پاک شهدای قهرمان مقاومت خوزستان و مقاومت آبادان و خرمشهر بعد از ۴۰ سال به بار نشسته و آن اثرات ارزشمند خود را در عرصه جهانی و بین المللی نشان داده است.

سردار نوعی اقدم ابراز امیدواری کرد که این ادبیات مقاومت برای نسل‌های آینده و برای تمامی آزادی خواهان و استکبارستیز منتقل شود.

فرمانده جبهه مقاومت اسلامی در ادامه خدمت به مردم خوزستان را هم‌سطح شهادت و عبادت خواند و گفت: همه مسئولان و خادمانی که این فرصت را هم اکنون دارند به عنوان یک برادر و رزمنده توصیه می‌کنم که خدمت گذاری و نوکری به مردم خوزستان کمتر از جنگ، جهاد و عبادت‌های ما نیست.

وی با بیان اینکه امید است با تمام وجود به مردم این خطه خدمت گذاری شود، ادامه داد: به فرموده امام راحل (ره) خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد و من در جریان دفاع از حرمین به جرأت اعلام می‌کنم که خوزستان دین خود را به اهل بیت (ع) ادا کرد.

اخبار مرتبط

یک انتصاب امیدبخش برای پایان دادن به مدیریت پروازی در خوزستان

انجام ۳ هزار فعالیت ویژه هفته دفاع مقدس در سمنان

مرکز فرهنگی دفاع مقدس سمنان وارد فاز موزه‌آرایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha