صهیونیست ها جایی در منطقه خاورمیانه ندارند

صهیونیست ها جایی در منطقه خاورمیانه ندارند

به گزارش سراج24، ماموستا فایق رستمی روز پنج شنبه در اجتماع ضد صهیونیستی مردم سنندج اظهار کرد: با مردم فلسطین ابراز همدردی می‌کنیم و امروز در اینجا جمع شده‌ایم تا همبستگی خود را با مردم فلسطین اعلام کنیم.

وی افزود: عظمت مؤمنین و ارزش دادن به کرامت انسانی بسیار مهم بوده و در دنیای امروز که دست ناپاک تفرقه اندازان به دنبال ریختن خون مسلمانان در منطقه است و هدفی جز تسلط بر منابع مسلمانان است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: تعصب، تبعیض، نژاد پرستی و تاراج منابع مردم منطقه هدف نهایی صهیونیست‌ها و حامیان غربی آن هاست.

ماموستا رستمی افزود: یهود سرسخت‌ترین دشمنان برای مسلمانان بوده و توطئه‌های آنها ۱۴ قرن است که علیه اسلام و مسلمین ادامه دارد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن حمایت از اقدامات ضد صهیونیستی مردم فلسطین خواستار اتحاد مسلمین جهان علیه اشغالگران صهیونیست شد.

در ادامه این مراسم بیانیه ضد صهیونیستی تجمع کنندگان سنندجی توسط حجت الاسلام سادات رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان قرائت شد و تجمع کنندگان با سردادن شعارهای ضد صهیونیستی اقدام به آتش زدن پرچم اسرائیل کردند.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha