کاندیداها مواظب باشند حرف‌ها و مواضع‌شان به نظام اسلامی آسیب نزند

کاندیداها مواظب باشند حرف‌ها و مواضع‌شان به نظام اسلامی آسیب نزند

به گزارش سراج24؛ آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه ورامین در پیامی تحت عنوان «پیام جمعه»، اظهار کرد: عید سعید فطر را به مردم عزیز و متدین تبریک عرض می‌کنم، یک ماه روزه‌داری، توسل و توجه به پرورگار فرصتی ارزشمند بود که با لطف الهی مردم عزیز ما از آن بهره‌مند شدند.

وی گفت: امید است این روزه‌ها موجبات بهره‌مندی از تقوای الهی را فراهم کرده باشد.

امام جمعه ورامین ادامه داد: به جوانان عزیز توصیه می‌کنم قدر فرصت جوانی را بدانند و این مقطع از سن خود را در راه کسب علم و عمل به تکالیف دینی سپری کنند که فرصت جوانی قابل برگشت نیست و افسوس خوردن نیز فایده ندارد.

آیت الله محمودی بیان کرد: حادثه تأثربار شهادت تعدادی دانش‌آموز در افغانستان به دست تروریست‌های وابسته به استکبار مایه تأسف است.

وی تصریح کرد: این حوادث و سکوت مجامع جهانی در برابر آن‌ها تأسف بار است.

امام جمعه ورامین ابراز کرد: گروهک‌های مزدور استکبار اینگونه نونهالان شیعه را به خاک وخون می‌کشند و پرونده نکبت‌بار خود را سیاه‌تر می‌کنند، این مصیبت سنگین را به مردم داغدیده افغانستان تسلیت عرض می‌کنم.

آیت الله محمودی عنوان کرد: حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به مردم مظلوم غزه و فلسطین اشغالی برای بار دیگر چهره پلید اسرائیلی‌ها را افشا کرد، البته گروه‌های مقاومت فلسطینی نیز با قدرت در برابر اسرائیل ایستادگی کردند و به آن‌ها ثابت کردند که هرگز از آرمان‌های خود دست بر نمی‌دارند.

وی افزود: امروز همه ملت‌ها و دولت‌ها وظیفه دارند از مردم فلسطین دفاع کنند، البته نابودی اسرائیل اتفاق خواهد افتاد و ان‌شاءالله قبله اول مسلمین از دست اشغال‌گران آزاد خواهد شد.

امام جمعه ورامین یادآور شد: یک توصیه هم به کسانی دارم که برای انتخابات ثبت نام می‌کنند و آن این است که برای رضای خدا و خدمت به مردم در صحنه انتخابات حاضر شوید و مواظب باشید حرف‌ها و مواضع شما به نظام اسلامی آسیب نزند.

آیت الله محمودی خاطرنشان کرد: همه ما امانتدار این انقلاب و نظام هستیم و هرکس به انقلاب اسلامی ضربه بزند گناه بزرگی را مرتکب شده است.

اخبار مرتبط

حضور مردم در انتخابات دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را مایوس کرد

انتخابات در آرامش کامل برگزار شد

قاضی‌زاده هاشمی: یاری‌گر دولت منتخب خواهیم بود/ مدیران نالایق و ضعیف باید حذف شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha