توصیه‌های رهبر انقلاب به تشکل‌های دانشجویی کتاب شد

توصیه‌های رهبر انقلاب به تشکل‌های دانشجویی کتاب شد

به گزارش سراج24؛ کتاب «تشکل تراز»، مجموعه‌ای از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به تشکل‌های دانشجویی به کوشش مجتبی رئیسی توسط نشر معارف به چاپ رسید.

این اثر مجموعه‌ای منظم و کاربردی و با دسته‌بندی و موضوع‌بندی جامع، منظومه فکری مقام معظم رهبری از یک تشکل دانشجویی را پیش چشم مخاطب می‌آورد. این مجموعه از شش فصل با عناوین مسئولیت دانشجو بودن، فرایض دانشجویی، توصیه های پدر، تشکل انقلابی، در خط امام(ره) و فعالیت سیاسی در دانشگاه تشکیل شده است. در آخر نیز ضمیمه مفصلی با عنوان توصیه‌های تشکیلاتی به بسیج دانشجویی ارائه شده است که منظومه فکری رهبر معظم انقلاب درباره «تشکل تراز» را تشکیل می‌دهد.

کتاب «تشکل تراز» در 176 صفحه و با قیمت 25 هزار تومان به قلم مجتبی رئیسی توسط نشر معارف به چاپ رسیده است و هم‌اکنون در تمام فروشگاه‌های پاتوق کتاب و کتابفروشی‌های جبهه فرهنگی انقلاب در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

در بخش‌هایی از این کتاب می‌خوانیم: «شما اشکالاتی مطرح می‌کنید؛ این اشکالات بعضی وارد است، بعضی وارد نیست. نفس این اظهار و این طلبکاری، خیلی قیمت دارد و من توصیه‌ام این است که این طلبکاری را از دست ندهید. این طلبکاری چیز بسیار خوبی است. علاج مشکلات هم همین طلبکاری شماست. اینکه حالا بعضی‌ها می‌گویند علاج کنیم. علاج چیست؟ علاج همین طلبکاری است».

اخبار مرتبط

توصیه‌های رهبر انقلاب به تشکل‌های دانشجویی کتاب شد

«علی از زبان علی (ع)» پرفروش‌ترین کتاب شد.

0 نظر

ارسال نظر

capcha