توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی در شاهرود

توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی در شاهرود

به گزارش سراج24، جعفر اسماعیلی در شاهرود با اشاره به اقدامات بسیج ادارات الحدید شاهرود در راستای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در راستای پویش همدلی و مهربانی در ادارات شهرستان شاهرود کمک‌های مؤمنانه کارکنان ادارات به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جمع‌آوری شد.

وی افزود: از این مبلغ ۶۰ میلیون ریال توسط پایگاه بسیج ادارات جمع‌آوری و ۱۳۰ میلیون ریال به حساب قرارگاه شهید سلیمانی سپاه ناحیه شاهرود واریز شده است تا در راستای تهیه بسته‌های معیشتی هزینه شود.

فرمانده حوزه بسیج ادارات الحدید شاهرود با بیان اینکه چهار میلیون ریال در ادارات کمک نقدی جمع‌آوری شده است، گفت: ۴۰۰ بسته معیشتی نیز توسط پایگاه‌های بسیج ادارات در ماه مبارک رمضان جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

اسماعیلی تأکید کرد: جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در ادارات شهرستان شاهرود به همت پایگاه‌های بسیج آغاز شده و ادامه دارد.

وی افزود: آزادی زندانیان، قربانی گوسفند، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و طبخ و توزیع غذای گرم و تهیه بسته‌های بهداشتی از اقدامات بسیج ادارات حوزه الحدید شاهرود در ایام شیوع کرونا بوده است.

اخبار مرتبط

استفاده از ظرفیت خیران برای تکمیل مصلای پیامبر اعظم(ص) شاهرود

آیت الله العظمی شاهرودی در زمره مفاخر ارزشمند جهان اسلام است

۴۰۰ بسته معیشتی در مناطق زلزله‌زده خراسان شمالی توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha