نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

نیروی جوان، متخصص و متعهد از برجستگی‌های بسیج سازندگی است

 نیروی جوان، متخصص و متعهد از برجستگی‌های بسیج سازندگی است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در نشست با اعضای سازمان بسیج سازندگی لرستان، ضمن تبریک روز تشکیل بسیج سازندگی، اظهار داشت: تشکیل بسیج سازندگی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی هوشمندی ایشان و اعتمادی است که نسبت به بسیج سازندگی و جوانان دارند.

وی افزود: بسیج سازندگی به دنبال سود برای خود نیست و از مقدورات خود نیز هزینه می‌کنند و چون مورد اعتماد هستند، خیرانی نیز به کمک آنها می‌آیند و کار محرومیت‌زدایی خود را با مشارکت بسیج سازندگی انجام می‌دهند.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه مدیریت بسیج سازندگی جهادی و انقلابی است، گفت: هرگاه مدیریت ما انقلابی عمل نکردند آسیب‌زا عمل کردند و هرجا جهادی و انقلابی بود موفق شدیم.

شاهرخی با بیان اینکه برای بسیج سازندگی کارآمدی نظام جمهوری اسلامی مهم است و با هم باید کارآمدی جمهوری اسلامی را نشان دهیم خاطرنشان کرد: کارآمدی در مسائل مختلف فرهنگی،تربیتی، اشتغال و .... است که این موارد را در شرایط کرونا نشان دادیم.

وی افزود:کرونا کشورهای به ظاهر پیشرفته را به زانو درآورده است، اما در کشور ما همه پای کار هستند، در مقابل ویروس کرونا جوانانی مومن و انقلابی پای کار آمدند تا دستگاههای دولتی خواستند وارد کار شوند همین جوانان به مبارزه با کرونا پرداختند و در رابطه با مواسات، همدلی و احسان  روحیه مجاهدت را بالا بردند.

وی عنوان کرد: حتی در سطح روستاها رزمایش کمک مومنانه انجام دادند که حاکی از روحیه جهادی است و امیدواریم همین روحیه مجاهدت همچنان در جامعه ما برپا باشد.

وی گفت: برای بسیج سازندگی باید تلاش کرد که اعتبار تخصیص پیدا کند و  ایجاد اشتعال به ویژه مشاغل پایدار، ایجاد صنایع تبدیلی،تهیه آب شرب  و بتوانیم تخصیص آب استان را بیشتر کنیم  و هر چه بتوانیم با هم‌افزایی و همدلی و خرد جمعی در کنار هم فعالیت کنیم تا گره‌های ناگشوده را بگشائیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در سالی که سال تولید، پشتیبانی  و مانع‌زدایی نام‌گذاری شده نگاه ما باید متفاوت از سال قبل باشد در هر ماه باید به مردم گزارش دهیم و ترک فعل نکنیم.

اخبار مرتبط

حج بهترین فرصت خودسازی است

عدم مشارکت در انتخابات راه اعلام نارضایتی نیست

مردم با انقلاب و نظام قهر نیستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha