امام‌ جمعه ایلام تاکید کرد

لزوم افزایش کمک های مومنانه و دارویی به نیازمندان جامعه

لزوم افزایش کمک های مومنانه و دارویی به نیازمندان جامعه

به گزارش سراج24، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار یکشنبه در دیدار مدیرکل جمعیت هلال احمر استان، با تبریک روز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال احمر، اظهار کرد: فعالیت در جمعیت هلال احمر در قالب فعالیت و امدادرسانی برای نجات جان انسان‌ها، انجام کمک‌های مومنانه و یا آموزش برای امداد و نجات دارای آثار مثبت و مستمر بی شماری است.

وی عنوان کرد: تلاش کنید با افزایش کمک‌های مومنانه و دارویی به نیازمندان جامعه فعالیت‌های جمعیت هلال احمر استان رنگ مذهبی به خود گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بیان کرد: ادعای برخی در مورد غیر سیاسی و مذهبی بودن صلیب سرخ جهانی کذب است، چراکه صلیب خود نماد مذهب بوده و هرجا ورود پیدا کرده‌اند کارهای سیاسی و مذهبی انجام داده‌اند.

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی است که انسان به فکر قیامت خود باشد، گفت: در اسلام دو موضوع حائز اهمیت است، یکی ایمان راستین به خداوند متعال و مورد دوم نیز کمک و منفعت رسانی به دیگران است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اهمیت فعالیت جمعیت هلال احمر در خدمت رسانی به جامعه، افزود: فعالیت در جمعیت هلال احمر توفیقی است که خداوند در اختیار برخی افراد پرتلاش و مجاهد که دارای روحیه از خودگذشتگی برای نجات جان انسان‌ها هستند، قرار داده است.

اخبار مرتبط

اهدای دو هزار بسته کمک مومنانه و هزار بسته نوشت‌افزار

درخواست رئیسی از مردم؛ هزینه تبلیغات مرا برای نیازمندان صرف کنید

انقلاب اسلامی همچنان در مسیر تداوم و پیشرفت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha