عادی سازی رابطه با اسرائیل فاجعه آمیزترین اتفاق قرن است

عادی سازی رابطه با اسرائیل فاجعه آمیزترین اتفاق قرن است

به گزارش سراج24، آیت الله رضا رمضانی گیلانی شامگاه پنج شنبه در ویژه برنامه روز قدس که به صورت تلویزیونی برگزار شد با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس هر ساله با شکوه برگزار می‌شود، بیان کرد: تنها گزینه‌ای که درباره قدس مطرح است مسئله مقاومت است و مذاکره درباره آن خیالی بیش نیست.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) فلسطین افزود: آوارگان فلسطینی باید به کشور خود بازگشته و اشغالگران نیز باید اخراج شوند و مردم فلسطین باید در حاکمیت کشور خود نقش داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مسئله مقاومت در قرآن و روایات مورد تاکید قرار گرفته و بیشترین آیات قرآن درباره جهاد است، بیان کرد: حدود ۴۰۰ آیه در قرآن مربوط به جهاد است اما عده‌ای معتقدند که آیات جهاد باید حذف شود.

اعتلای کلمه «الله» و «روح توحید» اهداف حوزه مقاومت است

آیت الله رمضانی با بیان اینکه مقاومت برای استبداد، استثمار، خودکامگی و سلطه گری نیست، عنوان کرد: اهداف حوزه مقاومت اعتلای کلمه الله و روح توحید است تا بشر به سعادت برسد.

وی تصریح کرد: مقاومت با هدف مقابله با تعدی و خودکامگی و رهایی بشر از ظلم مطرح می‌شود تا مستضعفان جهان که تحت سلطه استکبار هستند رهایی یابند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری مقاومت را راهکاری برای مقابله با شکاف طبقاتی در جامعه دانست و گفت: مقاومت عین رحمت الهی است و در حوزه اخلاق نیز از بحث‌هایی که در اسلام به آن تاکید شده، توسعه ارتباطات انسانی اعم از ارتباط انسان با انسان و خدا است.

وی با بیان اینکه قرآن بر صلح بر مبنای عدل تاکید دارد تا انسان به حق خود برسد، بیان کرد: مقاومت عین اخلاق است و طبق آیات، اگر مقاومت نباشد جامعه خوار و ذلیل می‌شود یعنی در ترک مقاومت، نابودی عدالت و اخلاق و مسائل حقوق بشر وجود دارد.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) بحث عدالت در غرب را مظلومانه و فریبکارانه عنوان کرد و افزود: در برخی پروتکل‌های یهود و صهیونیست، شعاری بودن این مفاهیم پیش بینی شده و در استعمار فرا نو باید از آن بهره گرفت.

وی مقاومت اسلامی را بر پایه رحمت، اخلاق و حقوق جامعه انسانی برشمرد و تاکید کرد: معرفی جنایات صهیونیسم در فضای مجازی تأثیر زیادی دارد.

بهره گیری از ظرفیت رسانه برای نشان دادن جنایات صهیونیست

آیت الله رمضانی با اشاره به اینکه ۹۰ درصد مافیای رسانه در اختیار صهیونیست است، گفت: باید از لحاظ سخت افزاری به مرحله‌ای برسیم که جنایات اسرائیل را به دنیا نشان دهیم و با اقدامات خرابکارانه رسانه‌ای آنها مقابله کنیم.

وی با بیان اینکه اشغالگری در روح خودکامگی وجود دارد، اضافه کرد: عدم پایبندی به قوانین بین المللی و استعمار و استثمار صهیونیسم بر همگان عیان است و آنها اهل تجاوز و تعدی هستند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه از ابتدای اشغال فلسطین تاکنون، ۱۰۰ هزار نفر شهید شدند افزود: روح حاکم بر ۲۴ پروتکل صهیونیسم، زور و تزویر است.

وی اضافه کرد: عده‌ای به دنبال عادی سازی رابطه با اسرائیل هستند که فاجعه آمیزترین اتفاق قرن است لذا معتقدیم که بحث فلسطین تنها مربوط به یکی از مناطق عرب نیست بلکه باید توجه داشت آنها در صدد سلطه جهانی هستند تا به بشر زور بگویند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به اینکه عقل و فطرت انسان حکم می‌کند که مقابل صهیونیست‌ها بایستد، گفت: طبق پیش بینی قرآن، در مسجد الاقصی بزرگترین نماز جمعه برپا می‌شود و آنها به نقشه خود یعنی سلطه جهانی نخواهند رسید.

اخبار مرتبط

قرار نیست پاسخ ایران به خرابکاری اسرائیل در نطنز اعلام شود

توافق امارات با اسرائیل ظلم بزرگ در حق مسلمانان است

فیلم| صهیونیست‌های الجزایری

0 نظر

ارسال نظر

capcha