جوانان انقلابی نسبت به شناسنامه جنایات صهیونیستی روشنگری کنند

جوانان انقلابی نسبت به شناسنامه جنایات صهیونیستی روشنگری کنند

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین حاج سید علیرضا عبادی به مناسبت روز جهانی قدس به شرح ذیل می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و اعلام آن به عنوان «روز جهانی قدس»، از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نشان از هدایت گری هوشمندانه امام بزرگوار در خصوص توجه دادن مسلمین به مسأله‌ی انسجام و یکپارچگی آنها به منظور ایستادگی در برابر ظلم ابرقدرت‌ها و طاغوت است.

بیش از چهل سال از سخنان حکیمانه امام راحل (ره) در تعیین روز جهانی قدس می‌گذرد، در طول این سال‌ها همواره جوش و خروش مردم عدالت خواه علیه ظلم آمریکا، اسرائیل و انگلیس روز به روز پرشور تر و منسجم‌تر شده است.

دشمنان مایل بودند با سرگرم نمودن و درگیر کردن انقلاب اسلامی آن‌هم با ترفندهای گوناگون اعم از جنگ، ترور، تحریم، فتنه و نفوذ مسأله‌ی فلسطین و آزادی قدس شریف را بکلی از ذهن‌ها محو نمایند که الحمدالله در بیش از چهل ساله عمر انقلاب توجه مردم به جبهه مقاومت اسلامی در جای جای جهان هر روز عمیق‌تر، صریح‌تر و منسجم‌تر شده است.

روابط علنی سالهای اخیر سران خودفروخته برخی از ممالک اسلامی با رژیم صهیونیستی و آمریکا، خود نشان واضحی از شکست‌های استراتژیک رژیم غاصب اسرائیل و هم‌پیمانان او در منطقه است؛ چرا که برنامه‌های توطئه گرانه و استعمارگونه آنان در سوریه، غزه، عراق، افغانستان، لبنان و یمن با تلاش‌های مجاهدانه مرد میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز، حزب الله لبنان و دیگر رزمندگان اسلام با شکست مواجه شده است.

اینکه فردی و یا عده‌ای ساده لوح چشم خود را بر نقش تأثیرگذار «میدان» در منطقه ببندند و آن را در سطح پایین‌تری از دیپلماسی می ببیند خوشبینانه‌ترین تحلیل آن این است که از روی نادانی بوده، والا مواضع آنان را بایستی در مسیر نفوذ تحلیل کرد.

در شرایط کنونی رسالت سنگینی بیش از گذشته بر دوش جوانان بیدار، مومن و انقلابی قرار دارد و آن رسالت مهم روشنگری و آگاهی بخشی به جوانان کشورهای اسلامی و دیگر ادیان در خصوص شناسنامه جنایات و نسل کشی‌های رژیم صهیونیستی، آمریکا، انگلیس، فرانسه و سران خودفروخته منطقه است. اگر جوانان کشورهای اسلامی نسبت به شناسنامه جنایات طاغوت آگاهی پیدا نمایند، یقین بدانید آنان از هویت اسلامی، انسانی و … خود دفاع خواهند کرد و راه سلطه آنان را بر مستضعفین عالم خواهند بست.

اینک که امسال بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و تأکید بر رعایت شیوه نامه بهداشتی، از حضور در راهپیمایی محروم شده‌ایم، اما رسالتمان بر این است ضمن محکومیت اشغالگری رژیم قدس با شیوه‌های رسانه‌ای جدید از جنایات این غده سرطانی پرده برداریم. اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و ادای احترام به مقام والای شهدای اسلام و جبهه مقاومت اسلامی بویژه شهیدان حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و عماد مغنیه و با تجدید بیعت با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدّظله العالی)؛ پیروزی حق علیه باطل را در سراسر گیتی از خداوند متعال خواستارم.

سید علیرضا عبادی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند

اخبار مرتبط

حماس از موضع دولت عراق در مخالفت با سازش و حمایت از آرمان فلسطین قدردانی کرد

شهادت کودک 12 ساله فلسطینی بر اثر گلوله تک تیرانداز رژیم صهیونیستی

همچنان بر سر عهد خود در دفاع از ملت فلسطین هستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha