طبخ و توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان فردیس در ماه مبارک رمضان

 طبخ و توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان فردیس در ماه مبارک رمضان

به گزارش سراج24، «علی پیران» مسئول مجموعه فرهنگی خادم الشهدا (ع) شهرستان فردیس از برنامه‌ریزی برای طبخ و توزیع 50 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان از ابتدای ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر خبر داد و اظهار داشت: بخشی از این اقدام شده و بخشی دیگر تا پایان ماه مبارک صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به شرایط کرونایی استان البرز و شهرستان فردیس و تأکید مقام معظم رهبری بر اجرای رزمایش مواسات و همدلی ادامه داد: روزانه یک هزار و 300 پرس غذای گرم در بین تمام مراکز نیکوکاری شهرستان فردیس توزیع می‌شود.

مسئول مجموعه فرهنگی خادم الشهدا (ع) شهرستان فردیس همچنین از پخت و توزیع حلیم در شب‌های احیا و توزیع پک‌های افطاری توسط خادمان این مجموعه خبر داد و بیان داشت: در سومین شب احیا نیز این پخت و توزیع انجام می‌ش

طبخ و توزیع 50 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان در ماه مبارک رمضان

پیران با اشاره به مشارکت خوب مردم این شهرستان در اجرای رزمایش کمک‌های مؤمنانه مطرح کرد: هزینه‌های این نذورات و مشارکت در این امر خداپسندانه از محل کمک‌های مردمی تأمین شده است و این امور تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به قرارگیری استان البرز در شرایط قرمز کرونایی اذعان داشت: به احتمال زیاد، امکان برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس فراهم نشود بنابراین قصد داریم در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نمایشگاه عکس با موضوع فلسطین در یکی از مساجد این شهرستان برپا کنیم.

اخبار مرتبط

کمک ۴۱ میلیارد تومانی به نیازمندان البرزی

فرماندار فردیس: کمبود سرانه درمانی یکی از مشکلات اصلی فردیس است

تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha