طبخ و توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان فردیس در ماه مبارک رمضان

 طبخ و توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان فردیس در ماه مبارک رمضان

به گزارش سراج24، «علی پیران» مسئول مجموعه فرهنگی خادم الشهدا (ع) شهرستان فردیس از برنامه‌ریزی برای طبخ و توزیع 50 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان از ابتدای ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر خبر داد و اظهار داشت: بخشی از این اقدام شده و بخشی دیگر تا پایان ماه مبارک صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به شرایط کرونایی استان البرز و شهرستان فردیس و تأکید مقام معظم رهبری بر اجرای رزمایش مواسات و همدلی ادامه داد: روزانه یک هزار و 300 پرس غذای گرم در بین تمام مراکز نیکوکاری شهرستان فردیس توزیع می‌شود.

مسئول مجموعه فرهنگی خادم الشهدا (ع) شهرستان فردیس همچنین از پخت و توزیع حلیم در شب‌های احیا و توزیع پک‌های افطاری توسط خادمان این مجموعه خبر داد و بیان داشت: در سومین شب احیا نیز این پخت و توزیع انجام می‌ش

طبخ و توزیع 50 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان در ماه مبارک رمضان

پیران با اشاره به مشارکت خوب مردم این شهرستان در اجرای رزمایش کمک‌های مؤمنانه مطرح کرد: هزینه‌های این نذورات و مشارکت در این امر خداپسندانه از محل کمک‌های مردمی تأمین شده است و این امور تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به قرارگیری استان البرز در شرایط قرمز کرونایی اذعان داشت: به احتمال زیاد، امکان برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس فراهم نشود بنابراین قصد داریم در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نمایشگاه عکس با موضوع فلسطین در یکی از مساجد این شهرستان برپا کنیم.

اخبار مرتبط

توزیع 300 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان خلخالی

توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان چادگانی

کاهش ۳۱ درصدی سرقت خودرو در فردیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha