حنای مذاکرات رنگ باخته

حنای مذاکرات رنگ باخته

به گزارش سراج24، حجت الاسلام ابراهیم بختیاری، نماینده طلاب و فضلای شهرستان کبودرآهنگ در یادداشتی نسبت به صوت مصاحبه وزیر امور خارجه در رابطه با شهید سلیمانی، آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَإِذَا لَقُوا الَّذِینَ آمَنُوا قَالُوا آمَنَّا وَإِذَا خَلَوْا إِلَیٰ شَیَاطِینِهِمْ قَالُوا إِنَّا مَعَکُمْ إِنَّمَا نَحْنُ مُسْتَهْزِئُونَ،  بقره ۱۴

آقای دکتر سلام

طعم شیرین ریاست آنقدر ارزش ندارد که از خون شهیدان راه آزادی و شرافت کرسی وجاهت بسازید.

عملکرد پس گرای شما در دوران هشت ساله وزارت خارجه، حکایت از ناکارآمدی و ضعف مدیریت شما در این حوزه دارد.

آنچه بزرگان در مذاکرات چراغ راه شدند، باز بر طبل اصرار کوبیدید تا سرانجام درخت برجامتان میوه بی‌تدبیری در سبد امیدتان نهاد.

لبخند گشایش برجامی شما با شعار مذاکرات با کد خدا، نشان از تحمیل آلام و مصائب بیشتر بر سبد اقتصادی مردم شد.

حال امروز، اگر حنای مذاکرات شما دیگر در پیشگاه مردم ایران رنگ باخته، دیگر جایز نیست که از خون شهیدان آن‌هم از سرور و سالار شهیدان مدافع حرم، فاتح دل‌ها، حاج قاسم عزیز خرج دخل تهی خود نمایید.

آقای ظریف، امروز مردم شریف و بزرگ ایران به این درک و شعور سیاسی رسیده‌اند که نتوانند ملعبه بازی سیاسی کثیفی قرار بگیرند که حتی تصورش هم چندش آور است.

آقای ظریف، انتظار نداشتیم در این بازه زمانی اندک، بخواهی عظمت شخصیتی را از حافظه موقت خود پاک کنی که مردم در مراسم تشییعش جانشان را نثار کردند.

جناب وزیر شنیده‌ها از اعلام کاندیداتوری شما برای کرسی شیرین ریاست جمهوری خبر می‌دهد، اما این صندلی آنقدر ارزش نداشت که از آبروی نظام و خون شهیدان راه آزادی هزینه کنید بلکه جا داشت از اعتبار و گشایش برجامیتان برای این کار خرج می‌کردید!

در آخر لازم است که کارگردان این سریال نمایشی بداند که سرانجام این فیلم ختم به اسکار نخواهد شد، چرا که این ره که می‌روید به ناکجا آباد است...

والسلام

ابراهیم بختیاری
امام جمعه موقت شهرستان کبودرآهنگ
و نماینده طلاب و فضلای شهرستان کبودرآهنگ در حوزه علمیه قم

اخبار مرتبط

تصمیم سخت واشنگنتن

همه چیز برای چانه‌ زنی مهیاست

مذاکرات وین این بار داغ تر و پرحاشیه تر از قبل

0 نظر

ارسال نظر

capcha