توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در استان قزوین

توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در استان قزوین

به گزارش سراج24 سرهنگ امیرعلی حسینیانی مراسم نمادین اولین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه به مناسبت گرامیداشت روز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر پنجشنبه اظهار کرد: بنا به تدبیر و ابلاغ فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین مأموریتی که به مسئولین اقشار و معاونین در ماه مبارک رمضان و در راستا کمک مومنانه ابلاغ شده بود امروز ۴۰ هزار بسته معیشتی آماده و تا پایان ماه مبارک رمضان بین مستضعفین توزیع می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت صاحب الامر (عج) استان قزوین اذعان کرد: مرحله اول رزمایش کمک مومنانه از شروع ماه مبارک رمضان تا به امروز در سالروز تأسیس نهاد ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است ۵ هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع شده‌است.

وی افزود: ۲۰ هزار بسته معیشتی در دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) و ۲۰ هزار بسته معیشتی در شب عید فطر بین نیازمندان در سطح استان توزیع می‌شود.

این مسئول ابراز کرد: احداث و تعمیر ۳۰۶ واحد مسکونی مستمندان و مستضعفین استان اعم از کمیته‌امداد، سازمان بهزیستی، مستمندان و محرومین پیشکسوان و بسیجیان نیز در دستور کار قرار دارد که امور ساخت و تعمیر تعدادی از این واحدها آغاز شده است.

وی ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های ما در این ایام یاخت و تعمیر ۴۸ مدرسه مناطق محروم الموت، طارم، بخش مرکزی استان قزوین و سایر شهرستان‌ها است.

این مسئول در پایان با اشاره به حفظ کرامات انسانی ابراز کرد: ۲۰ هزار پرس نان در قالب نذر نان با هماهنگی بسیج اصناف و نانوایان در طول ماه مبارک رمضان تهیه می‌شود و مستضعفین با کارتی که در اختیار دارند می‌توانند در طول ماه مبارک رمضان از نانوایی نان تهیه کنند.

اخبار مرتبط

سردار ملک‌شاهکوهی: حضرت فاطمه الگوی عملی ولایت‌مداری برای همه ما است

فرمانده‌کل سپاه از مناطق سیل‌زده میناب بازدید کرد/سرلشکر سلامی: برای رفع مشکلات سیل‌زدگان بسیج شده‌ایم

۳۰ هزار بسته معیشتی در کرمانشاه توزیع می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha