انتشار کتاب «در ستایش ایثار و شهادت»

انتشار کتاب «در ستایش ایثار و شهادت»

به گزارش سراج24 به نقل از معاونت اول قوه قضائیه، در هنگامه آغازین ماه سالجاری، ادبیات وزین پایداری و رشادت مجاهدین راه اسلام، دیگر بار مزین شد به زیور طبع کتاب «در ستایش ایثار و شهادت».

این کتاب با تلاش و همت دفتر مستند سازی دفاع مقدس معاونت اول، اقدامات و برنامه‌های اجرایی دستگاه قضائی را در چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سه بخش واحدهای قضائی ملی و سازمان‌های وابسته، دادگستری کل استان‌های سراسر کشور و نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضائیه بیان کرده است که در مهر سال گذشته برگزار شد.

معرفی شهدای والامقام هر یک از بخش‌های مختلف قوه قضائیه، زینت بخش صفحات داخلی این کار ارزشمند فرهنگی است که برگ ممتازی برای آن محسوب می‌شود.

افزون بر این، درج گزارش‌های کامل و همچنین تشریح عملکرد و اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضائیه و معرفی غرفه‌ها، امکانات و توانمندی‌های علمی و همچنین بیان گوشه‌ای از اسرار تاریخی و سرگذشت جنگ تحمیلی و حوادث آن بخش جذاب و انتهایی آن است.

این کتاب اطلاعات مفید و کاربردی از چگونگی اهتمام و تلاش دستگاه قضائی در بسط و گسترش فرهنگ ماندگار شهادت در راه حق، ایثار و مقاومت از طریق زنده نگهداشتن یاد و خاطره تلاش‌های ارزشمند صورت گرفته توسط شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی، ایثارگران و خانواده معظم شهدا را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد.

این کتاب در ۲۳۸ صفحه و در قطع وزیری در نشر شاهد چاپ شده است.

اخبار مرتبط

کتاب تعاملی «مصطفی و امید» منتشر شد

کتابی از پدر به روایت دخترش رونمایی شد/ شهید مدافع حرمی که مدیر بانک بود

منجی در شعر فارسی‌زبانان

0 نظر

ارسال نظر

capcha