فعالیت 8 مبلغ در فضای مجازی و مساجد

فعالیت 8 مبلغ در فضای مجازی و مساجد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا امسال در امامزادگان و بقاع متبرکه مبلغین در طرح ضیافت الهی حضور نخواهند داشت بلکه از طریق فضای مجازی و حضور در کانال‌ها و گروه‌های مختلف برنامه‌های متنوع ارائه خواهند کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه در ماه رمضان مبلغین از طریق فضای مجازی پاسخگوی سوالات شرعی متناسب با ایام ماه مبارک رمضان خواهند بود، اضافه کرد: همچنین مبلغین طرح ضیافت الهی در بخش‌های تربیت کودک مشاوره دینی مشاوره وقف و ... در طول ماه مبارک رمضان فعالیت خواهند داشت.
وی تصریح کرد: چون برنامه‌های تبلیغ امسال از طریق فضای مجازی ارائه خواهد شد، ۸ مبلغ از اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امورخیریه در فضای مجازی برنامه‌های مربوط را اجرایی خواهند کرد.
کرمی ادامه داد: امسال از سوی ستاد عالی تفسیر هم یک مفسر قرآن کریم در استان حاضر می‌شوند و از طریق فضای مجازی که مباحث ایشان قبلا ضبطی است، پخش خواهد شد.

کرمی تصریح کرد: از ویژه برنامه‌هایی که اوقاف و امور خیریه امسال در ماه مبارک رمضان تدارک دیده است پخت غذای گرم و توزیع بین جامعه هدف با توجه به شیوع ویروس کرونا است که در این راستا از ظرفیت حسینیه‌ها، تکایا و بقاع متبرکه استفاده می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برنامه‌های متنوع و مشترک که در ایام ماه مبارک رمضان از طریق فضای مجازی و رسانه استانی اجرای برنامه خواهند داشت حمایت و پشتیبانی خواهد کرد که شامل اداره کل تبلیغات اسلامی، ستاد اقامه نماز و بنیاد بین‌المللی غدیر بنیاد مهدویت است.

اخبار مرتبط

مثلث راهبردی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در سال ۱۴۰۰

شبکه مساجد در انتخابات کنش معنادار و فراجناحی داشته باشند

استفاده از فضای مجازی برای عرضه آثار نمایشی حرکتی موثر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha