مشکلات اقتصادی تیشه به ریشه جامعه می‌زند

 مشکلات اقتصادی تیشه به ریشه جامعه می‌زند

به گزارش سراج24، آیت الله علماء، نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، در دیدار فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، بر حفظ وحدت به عنوان اصلی ترین عنصر موفقیت تأکید کرد.

وی افزود: همه ما سرباز اسلام و دین هستیم و اگر به درستی به تکلیفمان عمل کنیم هیچ قدرتی جرأت نگاه چپ به نظام ما را نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، با مهم دانستن خدمت به مردم و ضرورت رفع تنگناهای زندگی آحاد جامعه، تأکید کرد: امام راحل(ره) می‌فرمایند؛ «هیچ عبادتی مانند خدمت به مردم نیست»؛ زیرا این مردم هستند که صاحبان اصلی انقلاب و نظام بوده و حضور مردم است که اقتدار نظام را بیمه می کند.

آیت الله علماء در پایان، با بیان اینکه مشکلات اقتصادی تیشه به ریشه جامعه می‌زند، تصریح کرد: دنیا می داند که اگر وحدت و همدلی مردم نبود، استکبار و در رأس آن آمریکا به نظام و انقلاب ضربه می زد.

لازم به ذکر است، پیش از سخنان آیت الله علماء، سردار جاویدان، فرمانده نیروی انتظامی و امیر آرانفر، ارشد نظامی آجا در غرب کشور، ضمن تجدید بیعت با آرمان انقلاب اسلامی، آمادگی خود را برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا اعلام کردند.

مسئولان موجب وحدت ملّی شوند / مشکلات اقتصادی تیشه به ریشه جامعه می‌زند

اخبار مرتبط

صبر و پای مردی در برابر سختی‌ها موجب ازدیاد نعمت می شود

انفاق مهمترین فعالیت‌ عملی در ماه رمضان است

میراث فرهنگی حافظ هویت اسلامی - ایرانی باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha