۲ هزار و ۸۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کرمان احداث شد

۲ هزار و ۸۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کرمان احداث شد

به گزارش سراج24، یحیی صادقی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران تأمین مسکن خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد را یکی از مهمترین اولویت‌های این نهاد برشمرد و بیان داشت: سال گذشته در زمینه تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد کرمان بیش از ۲۶۰ میلیارد تومان هزینه شد که این مبلغ در راستای احداث، تعمیر و ساخت سرویس بهداشتی ۶ هزار و ۹۸۲ واحد هزینه شده است.

وی افزود: برطرف شدن مشکل مسکن مددجویان در توانمندسازی آن‌ها نقش مهمی دارد لذا در تلاش هستیم تا با ساخت، خرید، تعمیر، بهسازی، بازسازی و مقاوم‌سازی منازل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان و خصوصاً مددجویانی که در مناطق محروم ساکن هستند نسبت به مرتفع کردن مشکل مسکن این افراد اقدام کنیم.

مدیر کل کمیته امداد امام (ره) استان کرمان گفت: سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای ما بین کمیته امداد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در راستای ساخت ۵ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان کرمان منعقد شد که تاکنون ۲ هزار و ۸۴۰ واحد مسکونی از این آمار احداث شده است.

صادقی تصریح کرد: در خصوص ساخت این واحدهای مسکونی ۲۰۷ میلیارد تومان از اعتبارات بلاعوض کمیته امداد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور هزینه شده است.

وی گفت: در راستای جذب مشارکت‌های مردمی در خصوص ساخت مسکن برای مددجویان و نیازمندان در نظر داریم طرح رضوان را اجرا کردیم که در سال گذشته ۶۳۰ میلیون تومان توسط خیران در قالب این طرح برای کمک به ساخت، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان استان کرمان هزینه شده است.

اخبار مرتبط

حمایت 11 هزار حامی از سه هزار فرزند محسنین در قزوین

راه‌اندازی انجمن نویسندگان دفاع مقدس ویژه طلبه‌ها در کرمان

۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد بوشهر احداث می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha