طلبه ای که در جهاد محرومیت زدایی، به درجه رفیع شهادت رسید

طلبه ای که در جهاد محرومیت زدایی، به درجه رفیع شهادت رسید

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام و المسلمین جمشید خاوری یکی از دوستان جهادگر شهید "دانیال سالاری" در گفت و گو با خبرنگار "کرمان خبر " سجایای اخلاقی و فعالیت های این طلبه شهید را بازگو کرد.

وی گفت: شهید سالاری در خانواده ای کاملا مذهبی متولد شد و به جز خودش 2 برادر دیگرش نیز طلبه هستند.

خاوری افزود: شهید سالاری تحصیلات دانشگاهی خود را تا مقطع لیسانس و  در رشته الهیات ادامه داد  و پس از ورود به حوزه علمیه نیز موفق به گذراندن سطح 2 حوزه علمیه شد.

این جهادگر در خصوص خصوصیات اخلاقی و رفتاری "شهید سالاری" تصریح کرد: جهادگران بسیاری او را به عنوان مداح و روضه خوان حضرت زهرا (س) می شناسند و می توانم به یقین بگویم که شهید سالاری تمام صفات خلقی شهدا مثل سادگی و مردم دوستی را داشت.

خاوری در ادامه به فعالیت های دیگر این طلبه شهید نیز اشاره کرد و گفت: شهید سالاری مبلغی جهادگر و مدیر "بیت الاحزان" شهر آهوگان قلعه گنج بود و نزدیک به  40 دانش آموز حافظ قرآن تربیت کرده بود.

دوست و همکار جهادی شهید سالاری در پایان در خصوص نحوه شهادت این شهید گرانقدر افزود: شهید سالاری از جهادگران گروه جهادی "فانوس"  جیرفت بود اما معمولا با گروه های جهادی مختلفی همراه می شد ؛ او در روز شهادتش در مسیری صعب العبور با تراکتور مشغول جابجایی مصالح ساختمانی بود که واژگونی تراکتور و آسیب شدید در  ناحیه  سر ،  موجب آسمانی شدنش گردید.

اخبار مرتبط

مراسم تشییع پیکر شهید «صیاد خدایی» آغاز شد

یادواره ۱۳۸ شهید روحانی استان تهران برگزار می‌شود

حمایت هالیوودی‌ها از خبرنگار شهید فلسطینی/قاتل «شیرین» مجازات شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha