منویات مقام معظم رهبری باید به عنوان نقشه راه مدیران باشد

منویات مقام معظم رهبری باید به عنوان نقشه راه مدیران باشد

به گزارش سراج24، آیت الله علی خاتمی یکشنبه در جلسه شورای اداری در محل دانشگاه فنی و حرفه‌ای زنجان، گفت: هر قدر خداوند نعمتی به شما داده شده زبان شکر گذاری داشته باشد و خداوند نعمتهای بیشتری را هم می‌دهد.

وی اظهار کرد: خداوند نیازی به شکرگذاری ندارد و بی نیاز مطلق است و اگر شکر گذار نعمت باشیم خداوند نعمت‌های بیشتری را می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: نعمت را باید در جایی که خداوند متعال دستور داده است استفاده کنیم و اگر زبان تشکر نداریم باید در عمل خدمات را به مردم ارائه کرد و در ارتباط با نوع شکر هم باید در جای خود آن را استفاده کرد.

خاتمی تاکید کرد: مدیران توفیق خدمت به مردم را دارند و شکر عملی آن است که برای خدمت بیشتر استفاده کنند و قدم‌های بلندی برای خدمت به مردم بردارند.

وی افزود: گام‌های خوبی در عرصه‌های مختلف در استان برداشته شده و در افتتاح پروژه‌های بزرگ که جنبه زیر ساختی دارد برداشته شده و باید این مهم در سالجاری هم با قوت بیشتری انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان ابراز کرد: دشمن با انواع ترفندها وارد عرصه شده ولی تاکنون موفق نشده و فاکتورهای قدرت داخل ایران و در عرصه دیپلماسی باعث شد قطع نامه‌هایی که امریکا با ان قدرت به تصویب برساند موفق نشد و آمریکا آن قدرتش ریخته است.

خاتمی گفت: طی سال گذشته، سال سخت و دشواری بود اما قدم‌های بلندی در عرصه‌های علمی، بهداشت و درمان، افتتاح پروژه‌های بزرگ، فنآوری و تجهیزات دفاعی و نظامی برداشته شد و در عرصه بین‌الملل دشمن قسم خورده نظام اسلامی از همه نیروها و انرژی خود برای مقابله با نظام اسلامی استفاده کرد ولی موفق نشد.

وی به شعار سال نامگذاری شده از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و ابراز داشت: ظرفیت‌های مورد اشاره مقام معظم رهبری باید مورد توجه قرارگرفته و به عنوان نقشه راه استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان بر لزوم ضرورت استفاده از زمان خدمتگزاری برای خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: در سال جهش تولید همه باید پای کار باشند.

اخبار مرتبط

فرصت ماه مبارک رمضان برای خودسازی و بصیرت‌افزایی استفاده شود

توبه معنایش این نیست که فقط بگوییم استغفرالله

تقوا درهای بسته را باز و به کارهای علمی برکت می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha