فعالیت های قرآنی تعطیل بردار نیست

فعالیت های قرآنی تعطیل بردار نیست

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین لطف الله دژکام، پیش از ظهر امروز در نشست هم اندیشی شورای قرآن و عترت استان فارس که در سالن شهید دستغیب حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد، با اشاره به سخنان مقام مظعم رهبری در خصوص جهش تولید، اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند باید طوری این کار انجام شود که در زندگی مردم ملموس شود، ما نیز دوست داریم کار قرآن و عترت در زندگی ها دیده شود.

وی افزود: اگر هر کدام از اعضا مروج قرآن و عترت باشند، می توانیم بیان کنیم در سطح استان در زندگی و مراودات فرهنگی مردم نمود پیدا کرده است، آن زمان است که می توانیم بگوییم این کار انجام شده است.

نماینده ولی فقیه در فارس با تصریح اینکه کار قرآنی باید خودش را در زندگی مردم نشان دهد، خاطرنشان کرد: می توانیم ۶ برابر ظرفیت مساجد که اکنون آمار گرفته اند کار کنیم، بنابراین باید کار را مردمی دنبال کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه حدود استان فارس حدود ۱۰ هزار طلبه دارد، عنوان کرد: بیش از ۵ هزار نفر از این طلاب در استان هستند، بنابراین باید بر روی این افراد حساب ویژه باز کرد و توقع این است به جوانان اعتماد شود.

تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) اضافه کرد: ما در فعالیت های قرآنی، گزارش نمی خواهیم، بلکه قرآن خوان می خواهیم، لذا برای تبلیغ قرآن باید با خداوند معامله کرد و  برای جوانانی که در فضای مجازی حضور دارند برنامه داشته باشیم و درباره فعالیت های قرآنی نباید تعطیلات را مطرح کرد.

اخبار مرتبط

حج بهترین فرصت خودسازی است

عدم مشارکت در انتخابات راه اعلام نارضایتی نیست

مردم با انقلاب و نظام قهر نیستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha