با منافقان داخلی مبارزه کنید

با منافقان داخلی مبارزه کنید

به گزارش سراج24، شهید «لطیف مهردادی گرجان» فرزند صمد در هفتم تیر ماه 1346 در روستای گرجان از توابع شهرستان اردبیل به دنیا آمد.   

بعد از شروع جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی به جبهه اعزام و در سیزدهم آبان ماه 1362 در پنجوین عراق بر اثر اصابت ترکش به فیض شهادت نایل و پیکر پاک وی در گلزار شهدای میراشرف اردبیل آرام گرفت.

وصیت نامه بسیجی شهید «لطیف مهردادی گرجان»:

بسم الله الرحمن الرحیم

«کسی را که در راه خدا کشته شد مرده مپندارید و بلکه او زنده و جاوید است. لیکن شما این حقیقت را در نخواهید یافت.»

با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب امام امت و رزمندگان پر توان اسلام و شهدای راه حق و مسلمین جهان و با سلام بر لشکریان راه حق و نیرومن اسلام وصیت خود را در چند سطر خلاصه می کنم.

پدر عزیز و مادر مهربانم و برادران و خواهرانم هرچند که من لیاقت وصیت گفتن و یا نوشتن آن را ندارم، اما خودم را موظف به نوشتن آن دانستم.

پدر عزیز و مادر مهربانم من در طول زندگی هیچ کاری نتوانسته ام بکنم و لیاقت یک فرزند خوب را در وجودم نمی بینم، لذا بهشت در زیر پای شما می باشد.

شما باید جهت رضای پروردگار متعال مرا مورد عفو قرار دهید تا شاید خداوند متعال مرا ببخشد.

پدر عزیز و مادر مهربانم تنها وصیتی که برای شما دارم این است که فقط برای پیروزی اسلام را دعا کنید و همیشه در سنگرهای خود کوشا باشید.

در داخل با منافقین داخلی مبارزه کنیدو نگذارید اسلام و انقلاب را لکه دار کنند.

من امیدوارم که شما به بزرگی خود مرا حلال می کنید تا شاید مرا خداوند هم ببخشد.

پدر عزیز و مادر مهربانم و برادران و خواهرانم این آخرین وصیتی است که بر شما معروض می دارم این است که مسئله عبادت را مهم بدانید و همیشه دعاگوی اسلام باشید و رزمندگان را دعا کنید باشد که دعای شما مستجاب شود.

اخبار مرتبط

آمادگی همه جانبه برای برگزاری کنگره 4000 شهید روحانی در قم

ترخیص شبانه روزی کالاهای اساسی دپو شده در بندر شهید رجایی

قاتل شهید رنجبر ۲۴ اردیبهشت دوباره محاکمه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha