تشکیل دولت جوان و حزب اللهی از الزامات پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی است

تشکیل دولت جوان و حزب اللهی از الزامات پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی است

به گزارش سراج24، آرش پاک اندیش مدرس دانشگاه و عضو اندیشکده اسرا، گفت: مقام معظم رهبری ، 1 خرداد 1398 در دیدار با جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور فرمودند: «اگر شما جوانان زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید، غصه‌های شما تمام می‌شود و این غصه‌ها فقط مخصوص شما نیست». بر اساس گفتمان رهبر معظم انقلاب فرآیند تحقق تمدن نوین اسلامی در پنج مرحله مهندسی شده است که عبارتند از انقلاب اسلامی ، نظام اسلامی ، دولت اسلامی، کشور اسلامی و در نهایت تمدن نوین اسلامی است و ایران امروز در مرحله تشکیل دولت جوان حزب الهی که از مصادیق شکل گیری دولت اسلامی است، قرار دارد.

وی افزود: آنچه که در بیانیه گام دوم به منظور برنامه ریزی چشم انداز گونه برای چهل سال بعدی در نظر گرفته شده، همان نظریه نظام انقلابی که براساس آن مدیریت تراز انقلابی بر عدالت خواهی، مرزبندی با دشمنان و عمل جهادی تاکید دارد. به معنای دیگر مهمترین راهبرد برای ایجاد یک تمدن انقلابی و اسلامی در گام دوم، داشتن روحیه انقلابی و عمل جهادی است.

این مدرس دانشگاه تاکید کرد: پشتیبانی و مانع زدایی از تولید در کشور با تشکیل یک دولت جوان و حزب اللهی قابل است و هر زمان که مدیران جوان و انقلابی به کار گرفته شده اند کشور از برکات آن بهره مند شد و در مقابل نیروی خسته از آرمان ها و شعارهای ابتدای انقلاب ، محافظه کار و فرتوت مانند ترمز دستی برای نظام عمل کرده و سبب تزریق یاس در جامعه شده است.

پاک اندیش اضافه کرد: اگر بهترین برنامه ها در دست افراد با کفایت قرار نگیرد و به طور مشخص قوه مجریه در اختیار جریان انقلابی یعنی جریانی که به استقلال کشور بیاندیشد قرار نگیرد و دانشمندان بومی و متعهد در تصمیم گیری ها دخالت نداشته باشند ، پیشرفتی در اجرای برنامه ها حاصل نخواهد شد.

وی ادامه داد: امید آفرینی و شکست محاصره تبلیغاتی دشمن، عدالت و مبارزه با فساد و تکیه بر توان داخلی از مهمترین اهداف یک دولت انقلابی است و توجه به چشم انداز انقلاب، راه طی شده از ابتدای انقلاب تاکنون، شرایط امروز، مهمترین ظرفیت‌ها، مهمترین فرصت‌ها، مهمترین تهدیدات، انقلابی بودن، پیشگام بودن جوانان و امید آفرینی از جمله موارد مهم و کلیدی بیانیه گام دوم انقلاب است که به دست دولت جوان و حزب اللهی می تواند اجرایی شود.

پاک اندیش گفت: رهبرمعظم انقلاب بار‌ها تبیین فرمودند که «هدف نفوذ جریانی، این است که شخص تأثیرگذار در سرنوشت و آینده کشور که تحت تأثیر نفوذ قرار گرفته، همان چیزی را فکر کند که آن آمریکایی و مأمور عالی رتبه سیا فکر می‌کند. ببینید چقدر خطرناک است!». زمانی که رهبر معظم انقلاب تذکر و هشدار می‌دادند که «به مذاکرات و قول و قرار‌های آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها خوشبین و دلخوش نباشید و دشمن وقتی خرش از پل بگذرد به ریش شما می‌خندد و با سوءاستفاده از خلل و فرج برجام و با فریبکاری زیر قول و قرارهایش می‌زند»! ، برخی امضای جان کری را تضمین می‌دانستند.

وی افزود: امروز ماحصل مدیریت غیرجهادی و تفکری که امضای جان کری را تضمین می دانست منجر به تعطیلی 8ساله کشور شده است. در این مدت مدیران یک روز در انتظار توافق موقت ژنو و روز دیگر منتظر «امضاء برجام به هر قیمتی» بوده اند .

این مدرس دانشگاه افزود: ما امروز با یک شبکه نفوذ دشمن مواجه هستیم که از طریق هویت سازی و تثبیت موقعیت با رخنه در سیستم به دنبال ایجاد اختلال سیستماتیک و حذف انقلابیون اصیل و مومن است. نفوذی ها در برابر کسی که از اصالت‌ها و بینات انقلاب سخن بگوید بصورت موریانه ای عمل نموده و با اتهام تندروی در صدد حذفش بر می آیند.

اخبار مرتبط

سرعت گرفتن آغاز کسب و کارها با تصویب طرح تسهیل صدور مجوزها

لزوم تولید محتوای فرهنگی برای پاسخگویی چالش های ذهنی افراد

موانع تولید تبدیل به چرخه فرسایشی شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha