مهم‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان شهرستان اهواز تشریح شد

مهم‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان شهرستان اهواز تشریح شد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمدامین منابی، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نیز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) تأکید کرد: هیچ چیزی نمی‌تواند مانع بزرگداشت مناسبت‌های مذهبی نمی‌شود بلکه با توجه شرایط موجود ممکن است که شکل و ظاهر آن تغییر کند.

وی افزود: با توجه به شرایط قرمز کرونایی، ستادهای مردمی در راستای بزرگداشت نیمه شعبان تشکیل شد و بناست در شب و روز نیمه شعبان مراسم‌های مختلفی و پرشورتر از سال گذشته در شهرستان اهواز برگزار شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز بیان کرد: برگزاری سخنرانی و مداحی در فضای مجازی، نور افشانی، ایستگاه توزیع ماسک و شیرینی بسته‌بندی شده، ماشین‌های سیار برای اجرای جشن خیابانی، اجرای جشن در بیمارستان‌های کرونایی، احیای شب نیمه شعبان (به صورت مجازی)، آزین بندی خیابان‌ها، راه‌اندازی کاروان‌های شادی خودرویی در سطح شهر اهواز و… از مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته برای نیمه شعبان در این شهرستان است.

منابی با تأکید بر اینکه این برنامه‌ها خودجوش و توسط مساجد به ویژه مساجد طرح امام محله و هیئت مذهبی انجام می‌شوند، گفت: از مردم دعوت می‌شود که تا در حد توان برای بزرگداشت این شب و روز قدمی بردارند.

اخبار مرتبط

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره سردار سرخیلی در اهواز برگزار شد

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

خانواده شهدا در پیامرسانی سیره و اهداف شهدا وظیفه سنگینی دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha