آگاهی و بصیرت زیربنای کارفرهنگی است

آگاهی و بصیرت زیربنای کارفرهنگی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار در نشست ائمه جمعه با استاندار ایلام ضمن تقدیر از وزارت کشور به خاطر حسن انتخاب استاندار جدید ایلام، ایشان را گزینه‌ای شایسته برای استانداری ایلام دانست.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه نقش موثری در پیشبرد اهداف فرهنگی دارند، خواستار استفاده از ظرفیت روحانیت در امور فرهنگی کلان استان شد.

وی بیان کرد: ائمه جمعه به عنوان کارگزارانی امین، آگاه و دلسوز می‌توانند واسطه بین مردم و نماینده عالی دولت در استان باشند.

حجت الاسلام کریمی تبار، رویکرد استاندار جدید ایلام را فرهنگی و علمی دانست و افزود: با اینکه ایشان روز گذشته رسماً به عنوان استاندار ایلام منصوب شدند اما اولین روز کاری خود را به نشست با ائمه جمعه اختصاص داد و همین موضوع بیانگر دغدغه فرهنگی است.

نماینده ولی فقیه در استان، با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب که فرمودند ائمه جمعه فرماندهان قرارگاه فرهنگی شهرستان‌ها هستند، عنوان کرد: اگر بخواهیم کار فرهنگی تأثیرگذاری را اجرا کنیم ظرفیت مهمی در شهرستان‌ها وجود دارد که در کنار ظرفیت مراکز فرهنگی، دانشگاه‌ها و هیئت‌های مذهبی می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

اخبار مرتبط

در خدمت به مردم از موازی کاری پرهیز شود

مردم با خرید کالاهای ایرانی به تولید محصولات داخلی رونق ببخشند

ارزش و برکت کار جهادی با مشارکت مردم مضاعف می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha