کمک مؤمنانه به سبک خوسفی‌ها؛ از اهدای ۸۰ جهیزیه تا اهدای ۱۰۰۰ سبد غذایی

کمک مؤمنانه به سبک خوسفی‌ها؛ از اهدای ۸۰ جهیزیه تا اهدای ۱۰۰۰ سبد غذایی

به گزارش سراج24، محمدرضا خوشحال در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت‌های مرکز نیکوکاری شهرستان خوسف اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون  ۸۰ سری جهیزیه به مبلغ یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان تهیه و بین نوعروسان نیازمند توزیع شده است.

وی افزود: از این مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان توسط خیرین مرکز جمع‌آوری شده و مابقی آورده زوجین بوده است.

رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری شهرستان خوسف از توزیع یک‌هزار سبد غذایی به ارزش ۱۱۵ میلیون تومان بین نیازمندان خبر داد و تصریح کرد: همچنین با همکاری خیرین، هزینه درمان بیماران خاص از جمله بیماران ام‌اس و سرطانی به مبلغ ۱۴ میلیون تومان تأمین و پرداخت شد.

خوشحال با بیان اینکه تاکنون سه زندانی با کمک ۱۰ میلیونی خیرین آزادسازی شده‌اند، عنوان کرد: این مرکز در ساخت مسکن محرومین، ۱۰۰ میلیون تومان کمک کرده است.

وی از اطعام و توزیع غذای گرم بین نیازمندان به مبلغ ۵۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: مرکز نیکوکاری خوسف در کمک به مباحث فرهنگی همانند برگزاری یادواره شهدا و جشنواره خطاطی با کمک خیرین ۱۰ میلیون تومان کمک کرده است.

رئیس هیأت عامل مرکز نیکوکاری خوسف عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۵۰ میلیون تومان گوشت نذری و عقیقه تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

خوشحال از کمک به اشتغال و کارگاه‌های تولید ماسک به مبلغ ۵۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: یک واحد اشتغال در راستای راهنمای شغلی و تولید اشتغال در حال راه‌اندازی است.

وی از احداث خانه عالم به مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان خبر داد و بیان کرد: از این مبلغ ۱۱۳ میلیون تومان به همت خیرین و مردم تأمین شده است و برای مابقی هزینه‌ها نیازمند کمک خیرین هستیم.

رئیس هیأت عامل مرکز نیکوکاری خوسف در پایان گفت: حدود هشت بیمار خاص شناسایی کرده‌ایم و خیرین تاکنون برای این افراد، مبلغ چهار میلیون تومان واریز کرده‌اند که بین آن‌ها توزیع خواهد شد.

اخبار مرتبط

اهدای دو هزار بسته کمک مومنانه و هزار بسته نوشت‌افزار

مراسم اهدای ۴۰ جهیزیه به نوعروسان کرمانشاهی برگزار شد

۲۰ هزار بسته معیشتی در آستانه عید فطر توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha