توزیع ۲۰۰ بسته‌ معیشتی به مناسبت ولادت امام علی(ع) در تربت جام

توزیع ۲۰۰ بسته‌ معیشتی به مناسبت ولادت امام علی(ع) در تربت جام

به گزارش سراج24، مسئول گروه جهادی عمار کانون هنرواندیشه تربت جام، از توزیع بسته‌های معیشتی میان محرومان به مناسبت سالروز ولادت امام علی (ع) خبر داد.

محمد رضا جمالی همچنین افزود: با همکاری ستاد فرمان حضرت امام (ره) و خیرین تربت جام تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تریت جامی در آستانه سالروز ولادت امام علی (ع) توزیع شد.

وی با بیان اینکه برای هر بسته معیشتی مبلغ ۲۰۰ هزار تومان هزینه شده است گفت: اقلام ضروری و مایحتاج مورد نیاز و همچنین کالاهای اساسی از عمده مواردی است که در قالب این بسته‌ها به دست نیازمندان می‌رسد.

جمالی عنوان کرد: کمک به اقشار آسیب دیده و نیازمند در این ایام یک وظیفه شرعی و اخلاقی است که امسال با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات اجتماعی و کمک مومنانه این طرح پررنگ‌تر از سال‌های گذشته اجرایی شد.

وی با بیان اینکه این کمک‌ها و برگزاری این رزمایش‌ها تا زمانی که درگیر ویروس کرونا هستیم و تا زمانی که احساس شود مردم ما نیاز به کمک دارند ادامه پیدا خواهد کرد افزود: شیوع این ویروس منحوس قلب‌های همه ما را به هم نزدیک‌تر کرد و باور کردیم که باید در کنار هم باشیم.

وی گفت: گروه جهادی عمار در چندین مرحله بیش از ۲ میلیارد ریال کمک معیشتی با کمک نهادها, خیرین، و مردم منطقه در بین خانواده‌های آسیب پذیر توزیع کرده است.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha