آبادانی آموزشی با اجرای پویش آجر به آجر

آبادانی آموزشی با اجرای پویش آجر به آجر

به گزارش سراج24، دولت لطفی در حاشیه مراسم آغاز عملیات احداث مدارس در روستاهای خلخال اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث ۳ مدرسه در روستاهای گلوجه، یلوجه و خمس بخش مرکزی شهرستان خلخال با همکاری بسیج سازندگی استان اردبیل و تخصیص اعتبارات دولتی آغاز شد.

وی با اشاره به میزان اعتبار مورد نیاز برای احداث این ۳ مدرسه، افزود: بیش از ۵/۴ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت این مدارس در طول یک سال آینده صرف خواهد شد.

آبادانی آموزشی با اجرای پویش آجر به آجر

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل بیان کرد: طرح ملی پویش آجر به آجر برای اولین بار در استان اردبیل به‌همت خیران در روستای یلوجه و در مدرسه شهید کشوری خلخال انجام می‌شود که خشت‌گذاری آن در این مراسم آغاز گردید.

لطفی بیان کرد: در پویش ملی آجر به آجر هر فرد خیر به هر توان و وضعیت مالی می‌تواند در این طرح شرکت و در آبادانی آموزشی در مناطق محروم نقش خود را ایفا نماید.

درباره مدارس نیمه‌تمام خلخال اقدامات عملی و به‌موقع انجام گیرد

سیدغنی نظری، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی نیز در جمع اهالی و مسؤولان روستای خمس با اشاره به قدمت بیش از ۷۰ ساله مدرسه آیت‌الله کاشانی خمس اطهار کرد: آبادانی آموزشی در روستاها اقدام شایسته‌ای از سوی نوسازی مدارس کشور است که این طرح‌ها هر چه سریع‌تر باید به نتیجه برسد تا اهالی شهرستان خلخال و دانش‌آموزان منطقه از برکات آن بهره‌مند شوند.

وی گفت: از مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل می‌خواهیم تا در خصوص مدارس نیمه‌تمام شهرستان خلخال نیز با سرعت اقدامات عملی و به‌موقع انجام گیرد.

اخبار مرتبط

همراهی ۱۲۰۰ میلیارد تومانی خیران در آبادانی روستاهای گلستان

به مناسبت دهه فجر ۲۰ پروژه فضای آموزشی افتتاح شد

تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی علاج مشکلات کشور است

0 نظر

ارسال نظر

capcha