غفلت از فضای مجازی موجب عقب افتادن در میدان جنگ نرم می‌شود

غفلت از فضای مجازی موجب عقب افتادن در میدان جنگ نرم می‌شود

به گزارش سراج24، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌‌غربی،  با اشاره به اهمیت فضای مجازی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: امروزه فضای مجازی، قاعده بازی را در میدان تعیین می‌کند و غفلت از این فضا می تواند باعث عقب افتادن در میدان جنگ نرم شود.

وی افزود: آذربایجان‌غربی از جمله استان‌هایی است که در طول ۴۲ سال گذشته با حوادث مختلفی از جمله دفاع مقدس و درگیری با گروهک‌ها پس از پیروزی انقلاب رو به رو بوده که این موضوعات سوژه‌های خوبی برای رسانه‌ها است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی ادامه داد: با وجود سابقه درخشان این استان در حیات ۴۲ ساله انقلاب و در حوزه ایثار و شهادت متاسفانه آنگونه که باید و شاید در معرفی این سوابق اقدامات خاصی در فضای مجازی انجام نشده است.

وی تصریح کرد: مسئولان استانی باید برای پرداختن به موضوعات مختلف در حوزه مقاومت و ایثار در فضای مجازی تلاش مضاعفی داشته باشند.

وحیدی با اشاره به موفقیت‌های اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت: آذربایجان‌غربی در جشنواره ادبیات تاریخ دفاع مقدس در حوزه تدوین کتب اسنادی و تاریخ شفاهی رتبه اول را کسب کرد و کتاب واژه‌های بی‌مرز از استان رتبه اول را بهترین کتاب تاریخ شفاهی را به دست آورد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین آذربایجان‌غربی امسال در جشنواره‌های مختلف اعم از ترنم فتح و یوسف نیز مقام کسب کرده که برای کسب توفیقات در دیگر فضاها نیز مصمم هستیم.

اخبار مرتبط

طرح فضای مجازی ۳ تا ۵ سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

آستان قدس رضوی باید در فضای مجازی جریان‌ساز باشد

فضای مجازی دیانت و اخلاق را تحت تاثیر قرار داده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha