توجه به مناطق محروم از ثمرات انقلاب اسلامی است

توجه به مناطق محروم از ثمرات انقلاب اسلامی است

به گزارش سراج24، محمد علی محمدی در نشست میز خدمت با حضور فرماندار شهرستان همدان و همراهی تنی چند از مدیران این شهرستان در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) کوی حصار امام (ره)، اظهار کرد: در راستای تحقق آرمان‌های امام راحل و توجه به مسائل و مشکلات اقشار آسیب پذیر با همراهی مدیران شهرستان وظیفه دانستیم در جمع ارزشمند شما حضور یابیم.

وی با اشاره به مشکلاتی که توسط نماینده این منطقه قرائت شد، افزود: امروز خوشبختانه می‌شنویم بسیاری از مشکلات زیرساختی منطقه مرتفع شده و نیازها عمدتاً به مسائل فرهنگی و روبنایی تغییر پیدا کرده است.

فرماندار با اشاره به تعیین پنج منطقه توانمندسازی طی سالهای گذشته در همدان، ادامه داد: خدمات قابل توجهی در این مناطق انجام شده اما با توجه به فشردگی جمعیت، ریزدانگی سکونتگاهها، ساخت و سازهای عادی همچنان با مشکلاتی مواجه هستیم.

محمدی با بیان اینکه تمام مسائل و مشکلات طرح شده مورد بررسی کارشناسی قرار می‌گیرد، افزود: قولی نمی‌دهیم که نتوانیم عمل کنیم و برخی از موارد در کوتاه مدت قابل حل و برخی نیاز به اعتبارات و مدت زمان بیشتری دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان ما چشم دیدن چهل سالگی انقلاب را ندارند، افزود: انقلاب اسلامی در گام دوم با اتکای به فرزندان خود مقتدرانه و بالنده‌تر پیش خواهد رفت.

فرماندار همدان فاصله گرفتن از آرمانهای امام راحل را مهمترین آسیب پیش روی انقلاب دانست و گفت: با عنایت به هدایت‌های هوشمندانه مقام معظم رهبری و حضور همیشگی مردم در صحنه‌های مهم انقلاب شاهد رشد و شکوفایی روز افزون ایران اسلامی باشیم.

اخبار مرتبط

پیوند جریان مهدویت با قیام عاشورا در جنگ روایت‌ها مؤثر است

مسابقه مجازی «عیار» برگزار می‌گردد

برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب طی دهه فجر در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha