هدیه مقام معظم رهبری به زوج‌های جوان گیلانی

هدیه مقام معظم رهبری به زوج‌های جوان گیلانی

به گزارش سراج24، مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه یکی از اهداف سپاه پاسداران کمک به نیازمندان است، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سپاه قدس گیلان کمک به نیازمندان و محرومیت‌زدایی بوده و در ایام کرونا و با آغاز رزمایش مواسات تاکنون بسته‌های معیشتی بسیاری در بین نیازمندان گیلانی توزیع‌شده است.

سرهنگ احمد ابراهیمی با اشاره به توزیع مرحله بعدی بسته‌های معیشتی به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در گیلان گفت: با همراهی سپاه ناحیه رشت، خیرین و گروه‌های جهادی امروز ۱۴ هزار بسته معیشتی در بین افراد نیازمندی که شناسایی‌شده‌اند توزیع می‌شود.

وی با ابراز خرسندی از اهدای جهیزیه به نو عروس دامادان کم برخوردار گیلانی افزود: کشور در شرایط سخت اقتصادی به سر برده و با پیگیری‌های انجام‌شده امروز ۲۵ سری جهیزیه اهدایی از طرف مقام معظم رهبری به نوعروس دامادان کم برخوردار اهدا می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه محرومیت‌زدایی در دستور کار سپاه قدس گیلان قرار دارد، بیان کرد: با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته امروز ۱۰۰ واحد مسکونی در حوزه روستایی با کمک کمیته امداد افتتاح‌شده و همچنین ۲۲ قلم کالای وسایل منزل در با همکاری بسیج اصناف تقدیم عزیزان نیازمند شده است.

ابراهیمی از آزادی ۴۶ زندانی در ایام‌الله دهه فجر خرداد و گفت: با کمک سازمان بسیج حقوقدانان و با ظرفیت خیرین امروز هشت زندانی در گیلان آزاد و تعداد زندانی‌های آزادشده در گیلان و در ایام‌الله دهه فجر به ۴۶ نفر رسیده است.

همچنین امروز ۳۵ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان مرمت‌شده و تا پایان سال واحدهای باقی‌مانده کمیته امداد به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار مرتبط

توجه به مناطق محروم از ثمرات انقلاب اسلامی است

۴۳ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند در شوشتر اهدا شد

دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha