نشست سومین کنگره ملی خانواده در استان البرز برگزار شد+عکس

به گزارش سراج24، در ابتدای این مراسم خانم ناصری از فعالان کارگروه مکتب مادری به اهمیت مقوله فرزند آوری در دیدگاه مقام معظم رهبری اشاره کردند و با دعوت از خانم‌ها قاسمی، شاهمرادی و حسینی که به ترتیب دارای سه و چهار فرزند بودند سؤالات مادران حاضر را مطرح کردند. در این میزگرد مادران دارای چند فرزند به پرسش‌هایی درباره توجیه‌های اقتصادی فرزند آوری، آسیب‌های روحی تک‌فرزندی، روش‌های تقویت جسمی و روحی مادران، فواید تربیتی تعدد فرزندان و... پاسخ دادند.

در ادامه دکتر سعید عزیزی، روان‌شناس حوزه خانواده با تبریک روز میلاد حضرت زهرا به تشریح مزایا فرزند آوری و نقش فرزند آوری در تربیت فرزندان پرداختند.

دکتر عزیزی در بخشی از صحبت‌های خود به اهمیت مشارکت فرزندان در کارهای جمعی خانواده برای یادگیری تعامل در اجتماع توجه نمودند.

مادران از سراسر کشور سؤالات خود را به‌صورت مجازی و حضوری مطرح کردند و دکتر عزیزی به تمام سؤالات مادران پاسخ دادند.

در این مراسم که به علت رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با بیماری کرونا با حضور تعداد کمی از مادران و به‌صورت مجازی با حضور مادران سراسر کشور از طریق پخش زنده برگزار شد از مادران دارای سه فرزند، چهار فرزند و پنج فرزند استان البرز خانم‌ها طباطبایی، رمضانی، قاسمی، شاهمرادی و حسینی با اهدا لوح تقدیر و یادبود تقدیر و قدردانی شد.

همچنین بروشوری از اقدامات صورت گرفته در گروه مجازی مکتب مادری در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

در پایان این همایش خانم بیگدلی مداح اهل‌بیت مدحی را به ساحت نورانی حضرت صدیقه طاهره تقدیم نمودند.

اخبار مرتبط

خاطراتی از مادران چشم انتظار شهدا

تسلیت نماینده ولی‌فقیه به مناسبت درگذشت مادر شهید «اکبر آخش»

سارقین مسلح طلافروشی کرج دستگیر شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha