انقلاب اسلامی بسترساز ولایتمداری و بصیرت افزایی است

انقلاب اسلامی بسترساز ولایتمداری و بصیرت افزایی است

به گزارش سراج24، سرهنگ پاسدار مجیدرضا شعبانی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان نکا اظهار داشت: اداراتی که میدانی و جهادی در میدان کار حاضر می‌شوند با خدمت صادقانه و عملکرد شایسته کارآمدی نظام را بالا می‌برند.

وی افزود: امام خمینی (ره) در وحدت کلمه انقلاب کرد این امر نشان می‌دهد اگر مدیران و سایر مسئولان در خصوص موضوعی اختلاف سلیقه‌ای دارند به دور از هرگونه بزرگ نمایی با وحدت مشکلات در این میان را برطرف کنند.

فرمانده سپاه ناحیه نکا با اشاره به برنامه‌های سپاه ناحیه شهرستان در دهه فجر بیان کرد: بیش از ۶۰ عنوان برنامه در غالب ۸۰۰ فعالیت در محلات شهری و روستایی در حال انجام است.

به گفته شعبانی برپایی ۴۵ ایستگاه سلامت، راه اندازی پویش مجازی، توزیع یکهزار بسته معیشتی کمک مومنانه، توزیع ۵۰۰ بسته بهداشتی، اهدای ۶ جهیزیه به نوعروسان نیازمند، ۲۷۰ نشست بصیرتی، دیدار و سرکشی از ۲۰۰ خانواده شهدا در شهر و روستا، اجرای یکهزار و ۱۰۰ گشت رضویون و همچنین اختتامیه جشنواره دل گپ از جمله برنامه‌های شاخص بسیج در دهه فجر است.

وی همچنین با اشاره به پروژه‌های محرومیت زدایی در شهرستان نکا متذکر شد: ۸ باب خانه محروم در سطح روستاهای شهرستان نکا در دستورکار بسیج سازندگی وکمیته امداد قرار گرفت که طی ایام دهه فجر به بهره برداری می‌رسد.

این مسئول با اشاره به اختتامیه جشنواره دل گپ خاطرنشان کرد: بیش از ۱۵۰۰ در دبیرخانه این جشنواره پذیرفته شد که بیشترین آثار به شهرهای کرمان و قم اختصاص دارد.

شعبانی همچنین با تاکید به راه اندازی پویش تبلت‌ها توسط خیرین در نکا بیان کرد: در راستای محرومیت زدایی اقشار دانش آموزی و خانواده‌های نیازمند با همکاری و مساعدت مجمع خیرین مدرسه ساز پویش تبلت دانش آموزی در این شهرستان راه اندازی شد تا دانش آموزان در این شرایط بحرانی کرونا در جهت کسب علم و دانش دغدغه‌ای نداشته باشند.

اخبار مرتبط

هنر پس از انقلاب اسلامی در جامعه تجلی یافت

آغاز فعالیت های هفته هنر انقلاب اسلامی در سیستان وبلوچستان

دشمن به‌دنبال استحاله انقلاب اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha